Кардіолог у Львові: діагностика та лікування хвороб серця

На жаль за кількістю зафіксованих випадків серцево-судинних захворювань, наша країна займає перші позиції в Європі. Це група хвороб, які призводять до важких фізіологічних наслідків. Не зважаючи на різноманітність патологій серця та судин, всі вони мають схожу симптоматику: дискомфорт та біль у ділянці грудної клітки, напади ядухи, синкопальні стани та підвищена втомлюваність. Потрібен лікар-кардіолог Львів? Займатися діагностикою та лікуванням патологій серця має тільки профільний спеціаліст. У клініці «Вільне дихання» прийом веде висококваліфікований лікар-кардіолог з використанням сучасного діагностичного обладнання. В комфортних для пацієнта умовах фахівець не лише визначить причину розвитку проблеми але й допоможе запобігти розвитку ускладнень.

Яким має бути лікар, щоб йому довіряли?

При виборі клініки та лікаря, зверніть увагу на досвід роботи спеціаліста та можливість проведення додаткових обстежень на базі однієї установи. Адже бігати в одну клініку для консультації, а в іншу, щоб зробити ЕКГ – це не зовсім зручно. Клініка «Вільне дихання» Львів пропонує широкий спектр медичних послуг за доступною ціною.

  • Консультація кардіолога вищої категорії.
  • Сучасні методи діагностики хвороб серця та судин.
  • Індивідуальний підхід до проблем пацієнта.

Щира зацікавленість лікаря у гарному самопочутті пацієнта – одна з найважливіших характеристик справжнього фахівця. Спеціалістам клініки «Вільне дихання» кожен день довіряють своє здоров’я пацієнти з різних куточків країни. Необхідно зробити електрокардіограму чи ехокардіографію? Без проблем, спеціальні обстеження серця будуть виконані провідними діагностами за попереднім записом. Також в клініці ви можете здати додаткові аналізи, якщо в цьому буде потреба.

Консультація кардіолога: на що треба звернути увагу?

Клініка діагностики та лікування легеневих захворювань та супутньої патології у Львові пропонує записатися на прийом до кардіолога у зручний для вас час. Первинна консультація кардіолога передбачає огляд пацієнта, лікар вивчає наявну документацію, фіксує скарги та робить висновки щодо подальших дій. Ознайомитися з цінами на послуги та записатися на прийом можна онлайн або зателефонувавши за номером, який є на сайті клініки «Вільне дихання».

  • Зручний графік роботи.
  • Приємні ціни на медичні послуги.

Своєчасне звернення до кардіолога допоможе не лише зберегти здоров’я, але й продовжити життя. Не слід займатися самолікуванням. Якщо ви маєте результати попередніх кардіограм, необхідно взяти їх з собою на прийом до лікаря.

Фахове обстеження у кардіолога

Якщо ви періодично відчуваєте проблеми в роботі серця, не потрібно відкладати візит до лікаря. У клініці «Вільне дихання» працюють кардіологи, які є професіоналами у своїй сфері та готові прийти на допомогу пацієнтові будь-якої хвилини, використовуючи весь свій практичний досвід та інноваційні методи діагностики серцево-судинних патологій. Почніть свій день з турботи про себе та своє здоров’я!