Японська компанія виготовила найексклюзивніший у світі собачий будиночок за 150 000 доларів

"Cultural Property Structural Plan Co., Ltd" — це компанія з Осаки (Японія), що спеціалізується на збереженні та ремонті будівель, що представляють культурну цінність, інформує Ukr.Media.

Тут працюють експерти в області традиційної архітектури, які використовують багатовікові методи будівництва святилищ, храмів і палаців. Нещодавно компанія оголосила про старт нового проєкту під назвою "Inuden", який передбачає будівництво ексклюзивної собачої будки з високоякісних натуральних матеріалів з використанням тих же технологій, що і традиційна архітектура країни.

"Inuden" робиться з кипариса, має красивий вигнутий дах, покритий мідними пластинами, а також гранітну підставу.

Але собачий будиночок — це собачий будиночок, а тому не може не здивувати нечувана ціна в 150000 доларів, яку любителю собак доведеться викласти за такий товар. Що ж робить будку настільки дорогою?

Виявляється, справа в ексклюзивності. "Cultural Property Structural Plan Co., Ltd" планують випускати всього лише один будиночок на рік. Тобто далеко не кожен багатій, який має можливість поселити улюбленця в японському палаці, зможе собі це дозволити. З 1 вересня фірма почне приймати замовлення на перший у світі «Inuden». Якщо замовлень буде більше одного, то щасливчик, який зможе купити оригінальну будку, буде обраний за допомогою жеребкування.

Джерело