Яким має бути букет для чоловіків?

Багато хто любить квіти, навіть представники сильної статі, тому букети для чоловіків https://shop.camellia.ua/ua/catalog/cat-3/muzhskie-bukety , можуть бути різноманітними. Проте, треба знати, які саме рослини будуть доречними:

 1. Хризантеми бажають здоров’я, довгих років життя, багатство, міцну дружбу. Презентуйте їх другові, батьку або дідусю. Колір може бути будь-який, все залежить від самої людини.
 2. Дельфініум синього кольору подаруйте коханому, ви зможете виразити свої почуття, вдячність за те, що він є у вашому житті. Колезі по роботі, підійде фіолетовий відтінок, квітка розкаже про вашу повагу та захоплення його працею. Світлі тони краще залишити для дівчат та жінок.
 3. Іриси презентують сильній, вольовій та хоробрій людині, наприклад, воїнам. Буде доречними у якості подарунка для начальника. Так ви зможете привітати його зі святом, та виказати свою повагу.
 4. Для веселої, позитивної, неординарної людини, просто створені соняшники. Це символ сонця, радості, віри у щасливе майбутнє. Крім того, за допомогою композиції, ви зможете підняти настрій хлопцю, розвіяти його смуток та заспокоїти сумні думки.
 5. Висловити своє тепле відношення, надію на вічну та вірну дружбу, подякувати за допомогу чи підтримку, допоможуть гербери. Вони мають великий вибір кольорів та відтінків. Їх дарують чоловікам поважного віку.
 6. Гіацинти не тільки мають гарний вигляд, а і дивовижний аромат. Підійдуть для серйозної, мудрої, цілеспрямованої людини, яка досягла у житті висот, завдяки саме собі.
 7. Якщо ваш хлопець вірить у прикмети та магію, подаруйте йому айстру. Вона вважається оберегом, відганяє різних поганих духів, нечисту силу. Захищає добробут та кохання родини.

Як правильно дарувати букет чоловікові

Квітковий етикет різноманітний, існують правила і для чоловічих букетів:

 •  Не даруйте імениннику ніжні та маленькі квіточки із яскравим ароматом. Тому що для представників сильної статі обирають тільки великі бутони, а на яскравий аромат у них може бути алергія.
 • За правилами етикету отримувач квітів повинен бути старше вас або того ж самого віку.
 • Якщо хлопець зустрічає вас із своєю дружиною, то за правилами, букет ви повинні віддати саме їй. Якщо ви даруєте квіти у великому кошику, тоді вручить його імениннику. Також, слід вручати букет лівою рукою.
 • Ні в якому разі не пакуйте рослини у строкаті та яскраві обгортки, забудьте про бантики, брязкальця та інший зайвий декор.