Які меблі потрібно вибрати для вітальні

Кожна вітальня має шанси стати унікальною, адже більше немає стандартних меблевих стінок на всю кімнату. Стильні модульні меблі, які можна купувати в будь-якій комплектації та розміщувати довільним чином у залі, тепер дозволяють легко створити свій неповторний інтер’єр. Розглянемо, які меблі в зал пропонують виробники та як зібрати свій оптимальний комплект.

Меблі для вітальні: що вибрати

Модульна стінка у вітальню — один із найпопулярніших варіантів останнім часом. Це меблевий комплект, у якому вже є все необхідне для залу, крім м’яких меблів. Комплектація може бути різною, що дозволяє підібрати для своєї кімнати саме те, що підходить за розміром і наповненням. Зазвичай така стінка передбачає наявність тумби під телевізор, шафи, вітрини чи пенала, навісних полиць тощо. Усі предмети виконані в одному стилі та кольорі, тому ідеально поєднуються між собою.

Якщо кімната маленька або ж хочеться зібрати комплект меблів самостійно, можна вибрати предмети інтер’єру окремо. Наведемо приклади, які можна купити меблі для вітальні:

  • Тумба під телевізор. Якщо вдома є телевізор, без тумби не обійтися. Вона дозволить зручно розмістити телевізійну панель і допоміжну техніку. Тумба може бути компактною або довгою, з підсвіткою чи без, підлоговою чи навісною та навіть з електрокаміном.
  • Шафа. Якщо зала велика і потрібне додаткове місце для зберігання речей, можна вибрати містку шафу на 2–3 дверей. Такі шафи призначені для одягу, але можуть використовуватися також для зберігання постільної білизни та інших речей.
  • Вітрина. На відміну від класичної шафи, яка має глухі двері, вітрина оснащена скляними дверима, адже призначена для розміщення святкового посуду, сувенірів і декору. Через скло всі ці речі добре видно. Деякі вітрини також мають світлодіодну підсвітку всередині, щоб ще більше привертати увагу до виставлених на огляд речей.
  • Пенал. Пенал зазвичай має суцільні глухі двері. Також він високий і вузький, усередині нього передбачені полички. У пеналі можна зберігати як одяг, так і документи тощо. Пенали можна розміщувати парою один біля одного або по обидва боки від тумби для телевізора.
  • Навісні полиці. Полички зазвичай виступають доповненням до загального комплекту меблів. На них можна поставити книги або предмети декору, щоб розставити акценти, заявити про власний смак і вдосконалити оформлення кімнати.
  • Комод. Якщо в кімнаті немає телевізора, ТВ-тумбу можна замінити комодом. Він має виграшний вигляд у поєднанні з пеналами та вітриною. На відміну від тумби він місткіший, адже має більші розміри. До того ж комод також може бути оснащений електричним каміном.

Створивши свій меблевий гарнітур для вітальні з урахуванням власного смаку, потреб і особливостей кімнати, залишиться лише доповнити його м’якими меблями, наприклад диваном чи набором з дивана і крісел. Головне — дотримуватися міри й не загромаджувати залу, щоб у ній залишалося достатньо вільного місця. Так інтер’єр матиме сучасний вигляд і буде комфортним для життя.

Exit mobile version