Всі чекають на літо, але мало хто полюбляє такі його вади як наявність комах. Особливо це стосується комарів. Ці маленькі кровососи неабияк псують якість побуту, а вночі від них взагалі суцільне лихо. Відповідно потрібен сучасний засіб захисту оселі від комах, який би перешкоджав їх вільному проникненню в житлові приміщення. Москітна сітка повністю закриває це питання. Це просте і водночас ефективне рішення, яке зустрічається на вітчизняному ринку у вичерпному різноманітті.
Як влаштована сітка?
Стандартна конструкція рамкової антимоскітної сітки є досить простою. Вона складається з плетеного комірчастого полотна на основі скловолокна (полімеру), яке вмонтоване в жорстку рамкову основу (зазвичай це алюмінієвий профіль прямокутної форми – під вікно або двері).
Якщо вас цікавить питання вибору антимоскітки та більше інформації по цій темі, рекомендуємо посилання https://fabkom.com.ua/moskitnye-setki-ukr/, де можна купити москітні сітки в Києві за вигідною ціною, попередньо підібравши оптимальне рішення.
Які є антимоскітні сітки?
Попри простоту конструкції, москітна сітка є відносно варіативним товаром. На вітчизняному ринку можна знайти моделі різноманітних конструкцій та з різними параметрами плетених полотен.
Перш за все антимоскітки розрізняються за призначенням (місцем встановлення):
- для вікна – класичні рішення прямокутної форми, призначені для інсталяції у віконні отвори (стандартного і нестандартного розміру) та мають основне завдання запобігати проникненню комах у приміщення оселі;
- для дверей – використовуються для запобігання проникненню комах зовні та всередині житлових приміщень, а також є чудовим засобом міжкімнатного розмежування (особливо магнітні системи).
Тип полотна також є дуже важливим критерієм сітки, оскільки його параметри визначають основні захисні можливості виробу.
Відмітимо наступні характеристики полотен:
- розмір комірки – стандартним є діаметр 1,1 мм. (цього достатньо для захисту від більшості літаючих комах), але є і більші щільні та просунуті рішення з перерізом 0,25-0,5х1 мм. (так звана сітка-антипил, призначена для більш надійного захисту оселі від зовнішніх подразників);
- міцність полотна – крім стандартних рішень відзначимо такий тип виробу як сітка-антикішка (має дуже щільне та міцне полотно, здатне витримати набагато більші навантаження, ніж звичайна сітка).
Від вибраних параметрів залежить ціна на москітну сітку. Якщо порівнювати стандартні рішення з моделями рулонного типу (полотно поміщається в спеціальний короб) та антикішка, останні коштують у 2-3 рази дорожче.