Як Pin-Up Ukraine підтримує економіку України та допомагає українцям, які найбільше постраждали через повномасштабну війну

В Україні триває повномасштабна війна, а це означає, що економіка потребує підтримки. Три мільярди гривень у першому півріччі 2023 року приніс державі ігровий бізнес, і третина від цієї суми сплатила компанія Pin-Up Ukraine – 1,067 млрд гривень.

Власник PIN-UP Ukraine Ігор Зотько наголошує на тому, що вкрай важливо підтримувати економіку України під час війни: «Своєчасна сплата податків у повному обсязі — це, в першу чергу, підтримка економічної стійкості України та обов’язок кожного соціально-відповідального бізнесу, особливо під час війни».

Як Pin-Up Ukraine підтримує співвітчизників, які постраждали від війни

Повномасштабна війна розпочалася 24 лютого 2022 року, і Pin-Up Ukraine не залишився осторонь. Компанія витратила 134,8 млн гривень на благодійні ініціативи. Кошти було спрямовано на закупівлю понад 300 тонн харчових продуктів, ліки та товари першої необхідності для українців, які постраждали від бойових дій. Крім того, компанія активно донатить у благодійний фонд PIN-UP Foundation, який усі свої ресурси спрямовує на підтримку мешканців прифронтових громад, ВПО, незахищених верств населення та розвиток України.

Питання навколо комісії у «Дії»

У ЗМІ з’явилася інформація, що власник Pin-Up Ukraine Ігор Зотько отримує відсоток через державний портал та застосунок «Дія». Спочатку цю інформацію прокоментували у Мінцифрі:

«Дія» не має власної платіжної системи та не може виконувати платіжні операції згідно із законодавством. Тож для проведення онлайн-платежів потрібна фінансова компанія».

Потім ситуацію прокоментував Ігор Зотько, який пояснив, що в цій історії співпраця його фінансової компанії «Єдиний простір» з «Дією» нічого більше, як «фінансовий інструмент»:

«Це історія, де «Єдиний простір» є фінансовим інструментом, який виконує певну роботу, і повинні виконувати її надійно. Стосовно пов’язаності платіжної системи та онлайн-казино — це взагалі різні бізнеси. У них різні команди, різні бізнес-моделі. За період роботи з «Дією» дивіденди не виводили, навпаки, компанію потрібно докапіталізувати. Тому всі зароблені кошти йдуть на збільшення обіговості для покриття касових розривів», — наголошує Ігор Зотько.

Отже, Pin-Up дбає про свою репутацію, підтримує економіку України та українців, які постраждали в ході бойових дій, а решта інформації — спроба виставити компанію в негативному світлі. Слідкуйте за офіційними каналами Pin-Up Ukraine у Telegram та Instagram.