Як оздобити будинок з дизайном «під дерево»

Заміський будинок – це те місце, куди завжди хочеться повертатися в тишу, зручність та затишок. Особливо якщо це бажання вже переросло у потребу переїхали далі від міста, варто потурбуватися про належне оздоблення будинку, яке дозволить йому не тільки виглядати привабливо, але й захистить від непогоди та сприятиме збереженню тепла. Композитна фасадна дошка – один з якісних матеріалів, що відрізняється своєю практичністю у всіх аспектах.

Види фасадних дошок

Сама по собі фасадна дошка – це підходящий матеріал для оздоблення заміського будинку через свій природний та естетичний вигляд. Хоч цей матеріал складається з домішок, які у собі мають частку природних матеріалів, йому це не заважає виглядати цікаво та надавати універсальні переваги для хазяїна. А саме:

  • Стійкість до несприятливих погодних умов. Фасадній дошці не страшні морози, вітер, спекотна погода тощо. Вона витримає будь-яку бурю.
  • Невимогливість до процесу експлуатації. Фасадна дошка не потребує значних зусиль до її миття, підфарбовування та інших видів доробіток під час використання.
  • Невисока ціна та висока практичність. За невелику ціну ви можете отримати природній на вигляд матеріал, що має гарний вигляд природного дерева.

Виробництво POLYROOT пропонує широкий вибір різноманітних дошок, серед яких ви знайдете чимало різновидів. А саме:

  • Складана фасадна дошка. Це конструкція, що складається з панелей або плит, які зазвичай з’єднані спеціальною системою – люкс-грюйф. Вона означає взаємодію зі спільним блоком, через який проходять дошки, при цьому ціла конструкція має міцніший та довговічний базис. Зазвичай така дошка виготовлена з синтетичних матеріалів: композитів, металу, волокноцементу або переробленого пластику. Це дозволяє створювати безліч нових структур та дизайнів, які відрізняються своєю унікальністю. Чим більше синтетичного матеріалу, тим більше дошка захищена від сурових погодних умов.
  • Композитна фасадна дошка. Вміщує в себе комбінацію з полімерів, дерев’яних волокон, пластику, як правило. Вона поєднує у собі міцність композитів із довговічністю дерева, що допомагає матеріалу витримувати навіть сильні морози та спекотні літні дні без жодних пошкоджень. Забезпечує будинку природний вигляд, імітуючи текстуру та зовнішній вигляд дерева та може бути доступна у великому різноманітті кольорів через свою синтетичність. Важливо зазначити, що багато композитних матеріалів виготовлені з вторинної сировини або використовують екологічно чисті компоненти, що робить їх нейтральними для впливу на навколишнє середовище.

Фасадна дошка – чудовий вибір для створення природного дизайну свого будинку за приємні гроші.