Зазвичай підприємці не беруть участь у виборі хостингу. Відповідальність за підбір надійного постачальника повністю лежить на підряднику: веб-майстрі або агентстві. Але саме для підприємця в подальшому є ризик зазнавати збитків, коли падає сайт або хостинг перестає працювати з невизначених причин, а підтримка провайдера подовгу не відповідає. Розповімо, як підприємцю, який не завжди розбирається в технічних нюансах, вибрати відповідний вид хостингу. Ця стаття допоможемо не переплатити, а також дізнатися на які параметри орієнтуватися при виборі хостингового підрядника для безпеки своїх онлайн-проектів. До речі, хостинг QHost дає змогу отримати надійні послуги від 78 грн/місяць.
Особливості вибору
Під прицілом зловмисників тепер не тільки великі холдинги — кількість атак здирників на невеликий та навіть мікробізнес зросла у рази. Саме представники малих та середніх підприємств найбільше страждають від атак — витік інформації загрожує штрафами для компаній, а простий інтернет-магазин понесе збити та втратить клієнтів. Тому свідомий вибір хостинг-постачальника набуває особливої ваги.
Хостинг повинен працювати безвідмовно і стабільно, без помилок обробляти великі обсяги даних, а технічна підтримка оперативно вирішувати проблеми, що виникають. Перед вибором визначте вимоги до майбутнього сайту:
- Тип сайту. Визначте, який тип сайту вам потрібен: проста візитка, лендинг, невеликий інтернет-магазин чи складний високонавантажений проект. Від цього залежить вибір хостингу і його можливостей.
- Очікувана відвідуваність. Оцініть, скільки відвідувачів ви очікуєте — 100-200 осіб або тисячі унікальних користувачів. Це допоможе вибрати хостинг з достатньою продуктивністю і ресурсами для обробки великої кількості запитів.
- Масштабування проекту. Визначте, чи буде зазначена відвідуваність постійною, чи ви плануєте розвивати та масштабувати проект. Тоді буде потрібно хостинг, який дозволить швидко додавати ресурси за мірою зростання трафіку.
- Реклама та просування. Визначте, чи плануєте ви давати рекламу або просуватися в соцмережах — рекламна кампанія вплине на трафік і вимоги до хостингу.
- Хто буде робити сайт. Цей пункт залежить від бюджету. Ціна на розробку сайту в агентстві варіюється від кількох десятків тисяч до кількох мільйонів гривень. Якщо ви плануєте робити веб-сайт самостійно, можна обійтися недорогим конструктором веб-сайтів. При обмеженому бюджеті підприємці можуть зробити сайт самостійно на недорогому конструкторі або звернутися до веб-майстра.
Де знайти надійну компанію
На українськлму ринку досить багато компаній, які надають надійні послуги хостингу і однією з такиї є QHost. На сайті https://qhost.net.ua/ можна переглянути цінову політику та список послуг. Ви можете обрати як звичайний хостинг, так і замовити VPS чи оренду цілого серверу.
Провайдер вже більше 10 років успішно співпрацює з українським бізнесом та має безліг позитивних відгуків.