Як обрати фасадну фарбу?

Для фарбування стін будинків, парканів та інших обєктів, розташованих на вулиці, створені спеціальні фасадні фарби. Основні відмінності цих лакофарбових матеріалів — підвищена стійкість до вологи, впливу механічних пошкоджень, плісняви, гниття. Фасадні фарби розрізняють залежно від основного компоненту, котрий безпосередньо впливає на характеристики та особливості використання. Розглянемо найпопулярніші різновиди фасадних фарб.

 

Стійкі та витривалі фарби підвищеної еластичності

Акрилатні фасадні фарби на основі латексу відрізняються високим ступенем еластичності. Завдяки цій особливості фарба розширюється та звужується під впливом кліматичних умов, разом із поверхнею, на котру нанесена. Ця особливість дозволяє зберігати характеристики фарби, унеможливлює появу тріщин, протягом тривалого часу.

Резинова фарба створює естетично шовковисту-матову плівку,  котра надійно захищає поверхню від пошкоджень, значно покращує естетику дизайну.

Резинова фарба буде ідеальним вибором для фарбування фасадів, дахів з бетонної та керамічної черепиці, шиферу, цегляних та кам’яних кладок.

Для підвищення адгезії силіконового тинькування рекомендовано використовувати ґрунтуючу силіконову фарбу. Такий лакофарбовий матеріал зменшує поглинаючу властивість основи, забезпечує правильні умови для нанесення силіконового тинькування.

Застосування силіконової ґрунтуючої фарби зменшує можливість формування плям на поверхні. Такий лакофарбовий матеріал може застосовуватися як усередині приміщення, так і зовні.

 

Проста в нанесенні фарба на водній основі

В цій категорії можна виокремити акрилові, водоемульсійні фарби. Ці лакофарбові матеріали приваблюють зручністю нанесення, екологічною безпекою. Розчинником для таких фарб використовується вода, що додаткового підвищує рівень комфорту робочого процесу.  У процесі нанесення акрилові фарби не створюють неприємних запахів, тому працювати набагато комфортніше.

Фасадні фарби, створені на основі акрилових смол, розраховані на фарбування різноманітних поверхонь з бетону, цементу, а також мінерального тинькування. Такі фарби містять особливий вид синтетичних смол, котрі підвищують рівень еластичності покриття. Акрилова фарба відрізняється такими особливостями:

  • створює рівномірну поверхню;
  • ідеально прилягає, навіть якщо структура нерівномірна;
  • після висихання створює дуже міцну плівку, стійку до вигорання та динамічних навантажень;
  • зручна в нанесенні.

Міцна плівка, створена акриловою фарбою, може слугувати до 15 років, не втрачаючи яскравого вигляду та захисних властивостей.

Має попит акрилова фасадна фарба EcoCristal, створена для якісного декорування та створення надійного захисту від атмосферних явищ, механічних пошкоджень.

Цей різновид фарби однаково ефективний при фарбуванні зовнішніх та внутрішніх поверхонь. Ця акрилова фарба створюється у двох базах — біла, з можливістю додавання пігменту, прозора, котра може колеруватися в насичені тони.