Індивідуальні автомобільні номери

Автівка без номеру або з табличкою на бампері, що не відповідає державним вимогам, найчастіше підлягає штрафуванню, ніж інші, більш дрібні порушення щодо зовнішнього вигляду транспортного засобу. Багато компаній пропонують виготовлення номерів у Львові офіційно за найкращими цінами у найкоротший термін, але важливим моментом є репутація фірми та її дотримання держстандартів щодо виготовлення та оформлення реєстраційного коду авто.

Компанія, з якою можна ознайомитись за посиланням https://autonomera.ua/uk/, пропонує послуги з заміни, відновлення та створення дублікату автомобільного номеру, що був виданий та зареєстрований офіційним державним органом.

Трохи історії: де і коли виникли перші автомобільні номери

Зараз важко уявити транспортний засіб без реєстраційного номеру, але колись такі автівки їздили по всьому світові. І це тривало досить довго, бо перший автомобіль із двигуном внутрішнього згоряння побачив світ у 1885 році, а перший номер – тільки у 1901 році. Він виник у Нью-Йорку і потім ідею позичили і інші країни.

Мало кому відомо, та шрифт, яким зараз пишуть на пластинах, що кріпляться на бампери, було спеціально розроблено у Німеччині з метою захисту від підробок. Вважається, що особливе написання перешкоджає заміні O/Q, P/R та V/W.

Щодо історії розвитку українських знаків, то з 1992-93 років вони почали відрізнятись від радянських: у певних кодах почала зустрічатись літера «і». Через 4 роки вступили в силу інші зміни, тоді у лівому верхньому кутку розмістився державний прапор, а під ним позначка «UA», це був важливий крок до використання символів незалежної держави. З 1995 року затвердили п’ятизначні номери та тільки лі літери кириличного алфавіту, що мають прямий аналог у латиниці.

Ділення номерів реєстрації в залежності від регіону

Восьмисимвольний формат був затверджений у 2004 році. Перші дві літери позначають той регіон, де автівка була зареєстрована. Існує таблиця, у якій можна подивитись місто, літерні елементи доповнюються, а варіанти поступово розширюються через кількість авто у країні. Цифри  — це порядковий номер, місце в електронній базі. Останні літери представляють, до якої саме серії відноситься авто (загальні, чи закріплені за окремими категоріями та відомствами). Потім іде міжнародне літерне позначення країни та символ державного прапору.

Персональний номер реєстрації транспортного засобу –це один з документів, якими комплектується машина, тому до нього, як і до інших державних документів, існує ряд вимог, за порушення яких вперше виписують штраф, а наступний раз можуть і позбавити водійських прав. Не варто нехтувати правилами, які існують для встановлення пластини та для того, що допустимо чи заборонено на ній розміщувати додатково.