Який мед вважається найкориснішим, а також його особливі властивості

Який мед найцінніший і корисний, цікавить багатьох людей. Завдяки його особливим властивостям мед використовують не лише від застуди, а й інших проблем зі здоров'ям. Тому так важливо вибрати саме якісний продукт і не стати жертвою недобросовісних продавців, інформує Ukr.Media.

Якими корисними властивостями для здоров'я володіє мед

Мед використовується для лікування багатьох захворювань. Він корисний для:

  • зміцнення імунітету;
  • нормалізації роботи шлунку, а також серця і судин;
  • при простудних захворюваннях допомагає при лікуванні горла;
  • допомагає впоратися з безсонням і втратою пам'яті.

Для жінок дані ласощі дуже корисні, оскільки в меді містяться вітаміни, мікроелементи та інші корисні речовини у великій кількості. Мед використовується при різних гінекологічних хворобах, включаючи ерозію, міому, мастопатію. З метою профілактики захворювань сечостатевої системи жінкам найкраще вживати липовий або квітковий мед. Також він допомагає впоратися з нервовими розладами і безсонням. Мед є запорукою здоров'я і молодості, однак не існує конкретного виду, який був би більш-менш корисним для жінок. Тому можна вживати будь-які сорти меду.

Зазвичай, в раціон харчування дитини мед додають тільки після 3 років. Річ у тім, що в ньому є спори ботулізму, а у дітей ще не виробився до нього імунітет.

Кому мед протипоказаний

Не рекомендується вживати мед алергікам, а також людям, які страждають від підвищеної шлункової кислотності. Медики не радять додавати вагітним жінкам у свій раціон харчування мед, оскільки через його надмірне вживання у дитини може розвинутися алергія.

Який мед є найціннішим і корисним

Безумовно назвати найкращий корисний мед складно, оскільки кожен його сорт допомагає впоратися з різними хворобами. На думку деяких медиків, найбільш оптимальним варіантом виступає гречаний мед, оскільки він містить у 2 рази більше цінних елементів. Його вживають при лікуванні анемії, стоматиту, гіпертонії, хворобах шкіри, застуді і гастриті.

Найбільш високі показники корисних властивостей має липовий мед. Його використовують при нежиті, астмі, бронхіті.

Найпопулярнішим медом є акацієвий, який вживають як загальнозміцнюючий засіб.

Не потрібно гріти мед, оскільки при досягненні 40 ° C він втрачає свою цінність, якщо температура більше 50 ° C — в меді утворюється токсичний елемент, який при регулярному його вживанні може привести до пухлини в шлунково-кишковому тракті.

На думку бджолярів, в торішньому зібраному врожаї значно більше корисних елементів, на відміну від свіжого.

Джерело