Як смажити рибу, щоб вона не прилипала до сковороди: всі секрети приготування

Якщо в когось чоловіки люблять риболовлю, вони змушені постійно готувати рибу. Смажити її, тушкувати, варити. Існує безліч рецептів приготування риби, але найсмачніша — проста смажена рибка. З одного боку, що може бути простішим? Посолили рибу, обваляли її в борошні і виклали на сковорідку в олію. Але навіть у процесі смаження виникають деякі складнощі, інформує Ukr.Media.

Річ у тім, що риба може прилипати до сковороди, не з'являється апетитна скоринка, рибка тушкується. Але є кілька важливих секретів, яких слід дотримуватися при смаженні риби на сковорідці. Отже, що треба враховувати.

Як зробити так, щоб риба не прилипала

Будь-кому було б прикро, якби старалися, старалися, а за підсумком зазнали фіаско. Тож вийшло рибне місиво.

Пригорілу рибу на стіл подавати ніхто не буде — це жах. Коли починаєте перевертати рибу на сковорідці, вона розвалюється, шкіра відстає, а скибочки залишаються на дні та підгоряють. Щоб уникнути таких ситуацій, необхідно враховувати ймовірні помилки, притаманні господаркам.

Розморожування риби

Зовсім не кожна господиня може собі дозволити неодмінно після вилову риби смажити її відразу. Деякі її заморожують чи купують замороженою. І тут доведеться розморозити продукт. І льоду всередині тоді не залишиться. Потім тушки миють, обсушують. Забирається зайва волога. Через неї риба і прилипає до сковорідки.

Надмірна кількість олії

Не потрібно використовувати надто багато олії. Звичайно, змащувати нею сковороду потрібно, але якщо її додати багато, вийде зворотний ефект. Якщо не хочете, щоб рибка прилипла, доливайте олію під час смаження. Якщо бачите, що олія вже вбралася, налийте ще. А всю одразу ж не лийте. Розтягуйте задоволення.

Досвідчені кухарі рекомендують до того, як лити олію на сковороду, натирати її свіжим імбиром. Тоді риба не прилипне. За його відсутності наливаємо рослинної олії і посипаємо її цукром. Цукор також перешкоджає прилипанню рибки.

Розігріваємо сковорідку

Кожна жінка має запам'ятати: перш ніж готувати рибу, необхідно розігрівати сковорідку. Після цього викладати на неї шматки риби. Те саме правило діє і з котлетами, овочами, м'ясом. Саме в цьому випадку з'являється відразу рум'яна і апетитна скоринка. Саме через неї риба не розвалюється і страва вийде соковита.

Секрети приготування ідеальної риби

Бажано брати сковорідку з антипригарним покриттям, тоді олії можна не наливати практично. Якщо ж у розпорядженні є тільки чавунна, тоді її прожарюють із сіллю і таким чином перешкоджають прилипанню рибки.

Вирішується проблема і борошном. Усю рибу обвалюють у муці і смажать. Борошно здатне вбирати зайву вологу і утворювати скоринку. Між іншим, можна використовувати не пшеничне борошно, а рисове — чудова альтернатива.

Японці знаються на смаженій рибці. Вони використовують для цього звичайний папір. Кладуть його на сковорідку, а зверху вже кладуть рибу. Смажать рибу як завжди, немов паперу і немає. Папір здатний вбирати рибний жир і запобігає його пригорянню. Рибка виходить соковита, не жирна. Це надає додаткової користі.

Як бачите, існує безліч способів уникнути прилипання риби до сковорідки. Якщо не допускати помилок, тоді і ідеальна скоринка вийде, і м'якуш соковитий залишиться. Експериментуйте та насолоджуйтеся результатом.

Джерело