Хлопець пірнув у воду, щоб врятувати обручку після невдалої романтичної пропозиції на заході сонця

У веселому відеоролику нижче майбутній наречений був змушений зайнятися глибоководним зануренням після того, як випадково впустив в океан обручку своєї коханої, інформує Ukr.Media.

У ролику показано, як 12 листопада 35-річний житель Сарасоти, США, Скотт Клайн (Scott Clyne) зробив спробу зробити пропозицію своїй дівчині, 32-річній Сьюзі Такер (Suzie Tucker), перебуваючи на борту невеликого човна у Флориді з двома друзями.

На момент написання відео на tiktok подивилися понад 8 мільйонів разів, також воно зібрало понад 1,5 мільйона лайків і під ним було залишено понад 3,4 тис.коментарів.

У кліпі молодий чоловік намагається опуститися на одне коліно, попередньо потягнувшись в кишеню, щоб дістати з неї обручку для своєї обраниці. Однак в цей момент з його моторикою явно відбувається щось недобре: хлопець просто випускає коробку з коштовністю з рук, після чого та стрімко падає за борт.

До честі Скотта, попри те, що він проявив помилку і впустив обручку, йому все ж вистачило швидкості мислення, щоб здійснити блискавичний стрибок у воду, щоб врятувати становище і виловити колечко, яке занурилося в безодню.

Зрештою все закінчилося хеппі-ендом, бо американець все-таки зробив пропозицію і отримав у відповідь таке довгоочікуване «так».

"Кільце було у мене в задній кишені, і коли я за ним потягнувся, кут коробки з кільцем зачепився за верхню частину моєї кишені і вислизнув у мене з рук, відскочивши у воду", — розповів Скотт.

"Після цього все було як в тумані. Я запанікував і відреагував, кинувшись за обручкою, перш ніж вона змогла потонути, не піклуючись про те, що я впаду у воду. На щастя, мені вдалося повернути кільце!", — додав він.

"Чесно кажучи, я буквально кілька секунд ширяв в подиві, намагаючись усвідомити, що тільки що сталося. Сповнений рішучості довести розпочате до кінця, я поплив назад до човна і наскрізь промоклий закінчив свою пропозицію. Це був досить істеричний / страшний момент, який ми ніколи не забудемо. Того вечора мені навіть довелося піти на вечерю в мокрому одязі, бо я не взяв із собою змінний."

Джерело