Готуємо кімнату для новонародженого

Поява людини на світ — загадка багатовікового рівня, яку досліджує не одне покоління, інформує Ukr.Media.

Для батьків дитина ця загадка, що несе в собі радість, яка наповнить все їхнє життя. Щоб зустріти своє чудо як годиться, потрібно підготувати себе до його появи і весь навколишній простір. Як правильно це зробити і з чого почати?

Психологічний образ простору

Щоб чадо, яке вивчає життя, могло якомога швидше пристосуватися до її «структури», потрібно облаштувати приміщення, у якому буде перебувати дитина якомога комфортніше. Це потрібно зробити для зручності батьків і малюка. Коли мама майбутнього малюка носить його під серцем, вона протягом дев'яти місяців довільно малює картинку майбутнього розвитку подій. Вона, дивлячись на дитину, представляє не тільки те, у що вона стане одягатись, але і те, як і де це відбуватиметься. Вона являє колір шпалер у дитячій кімнаті, вона відчуває м'якість пелюшок і ковдрочки для малятка. Якщо бути точним, то матусі навіть чують, як шелестить бант, яким обв'язують конверт новонародженого і як розсипаються тихим бісером звуки колискової по кімнаті перед сном малюка. Всьому цьому сприяє правильний настрій і правильна обстановка.

У сучасному світі дуже багато придумано для того, щоб полегшити життя нам: нові методики забарвлення волосся, швидкі способи ремонту з мінімальними затратами, а також, наприклад, дуже раптово надумав натяжні стелі, з допомогою яких стеля стане гарним та мінімальним часом і з мінімальним Якщо ви все ще не зважилися на стелю, то на сайті http://potolkov23.ru/ можна докладно урнать про натяжних стелях і ракрать його собі.

Правильна обстановка для новонародженого

Найважливішою задачою для мами і дитини в перші дні його життя, стає зміцнення здоровья.

Саме тому кімната для новонародженого повинна бути чистою, світлою, добре провітрюваною та обов'язково затишною. А що саме створює затишок? Відповідь проста — комфорт і функціональність оточення. У кімнаті для новонародженого має бути все чітко й акуратно, щоб у будь-який момент дорослі могли впоратися з «непосильними» завданнями, які їм задає малюк.

Основне місце знаходження малюка — це ліжечко.

Його краще розташувати подалі від вікна, щоб на дитину не потрапляли прямі сонячні промені. Навіть якщо на вікнах є штори, варто потурбуватися про щільних шторах або купити жалюри. Це дозволить в будь-який момент притінити кімнату і регулювати рівень природної освітленості самостійно. Ліжечко можна поставити окремо, а можна сконструювати сполучене ложе з батьківського ліжком. Це дуже зручно для батьків вночі, коли малюк прокидається, досить простягнути руку, щоб поправити ковдру або дати соску. В іншому випадку, доведеться вставати.

Біля ліжка можна помістити столик для пеленання і комод

По-перше, це зручно, дитину швидко переміщуємо по одному секторі кімнати в інший, по-друге, це практично, все, що необхідно буде завжди під рукою. Комод для дитини вибирайте звичайний. Маленькі комоди дуже швидко перестануть «поглинати» всі необхідні речі. Доведеться поступатися частиною своєї меблів малюкові.

Буде непогано, якщо в кімнаті відразу «оселиться» шафа для костюмчиків, комбінезогів і верхнього одягу дитини. Якщо такий предмет інтер'єру оснащений ще і антресоллю, то батьки в подвійному виграші: вони можуть скласти туди пледи, килими та ліжники.

У кімнаті дитини обов'язково повинно бути статеве покриття.

Якщо навіть дитина маленька, і не повзає ще, а лише спить і їсть, все одно слід на підлогу «кинути» якийсь килимок, бажано натуральний. Підлогові покриття добре поглинають рвук, тому голос мами дитина буде сприймати більш м'яко, в кімнаті не буде звучати ехо.

Невелика тумбочка або компактний столик у кімнаті новонародженого теж повинні бути. На столі можна поставити нічник з теплим світлом, і радіо-няню, щоб була можливість відлучитися від кімнати, не залишаючи дитину без нагляду.

Якщо простір дозволяє, біля ліжка малюка можна помістити крісло або диванчик, де мама може зручно проводити час за читанням поки малюк насолоджується денним сном.

Прикраси і забави

Все, що знаходиться в кімнаті малюка, має бути неодмінно яскравим. Якщо повісити над ліжечком іграшки, вони будуть відволікати дитину, зацікавлювати її. Великі іграшки можна «посадити» в крісло або на підлогу. Хоч дитина ще ними не грає, але вона стане помічати їх присутність з часом, а це означає, буде запам'ятовувати образ своєї кімнати, а адже це так важливо!

Джерело