«Головні правила»: Як правильно працювати з афірмаціями, щоб отримати бажане

"Все буде добре!". Повторіть ці прості слова. Це і є афірмація. Добре заклинання, яке з'явилося тоді, коли з'явилася мова людини, інформує Ukr.Media.

Афірмації — короткі позитивні твердження, які треба повторювати вголос або подумки, щоб:

  • Налаштувати підсвідомість на потрібний результат. Прокласти маршрут до мети на внутрішньому навігаторі.
  • Отримати впевненість у собі.
  • Отримати енергію, сили для досягнення результату.
  • Переконати себе — мета реальна і досяжна!

І не випускати мету з уваги. Світити променем ліхтарика на свою мету, постійно бачити її. Поступово мета сама перетвориться на дороговказ і вкаже шлях.

Афірмації такі ж давні, як мова людини. Раніше афірмації називали заклинаннями, добрими закляттями. Тоді не розуміли механізму їхньої дії, але бачили результат!

Афірмації писали як родові девізи, друкували на гербах та на щитах. "Перемога буде за нами", — афірмація. "Завжди перемагаю", — цей напис на щиті лицаря — теж афірмація.

«З кожним днем у всьому я почуваюся все краще і краще!», — ці слова аптекар Куе писав на мікстурах. Хворі повторювали ці слова-афірмації та одужували набагато частіше.

Доктор Ханнес Ліндеманн здійснив два трансатлантичні плавання. Самостійно він перетнув океан спочатку на каяці, а потім на байдарці. Один! І здійснити ці найнебезпечніші плавання йому допомогли афірмації: «Я впораюся» та «Курс вест». Він твердив ці афірмації постійно, навіть непритомніючи, на порозі загибелі. І впорався.

Є умови, щоб афірмації працювали:

— Віра в себе та досягнення мети. Тому краще спочатку повторити афірмацію за тим, хто її успішно використовує та правильно промовляє. За сильною людиною повторити.

— Багаторазове та постійне повторення афірмації. Якщо кинути повторення після перших труднощів, афірмація втратить сенс для вашої підсвідомості. Наполегливе і тривале повторення необхідно.

— Афірмація не повинна містити заперечення, негатив на кшталт «нехай здохнуть мої вороги!», не повинна виключати, а має залучати. Не «я хочу кинути палити», наприклад, а «Я стаю вільним від куріння. Я залучаю здоров'я та вільне дихання у своє життя», — відчуваєте різницю?

— Афірмація має бути короткою. Але в ній має бути закінчена ідея, думка, образ. «Я щасливий!» — не афірмація, а констатація факту. Мозок відзначить — ви щасливі. Прекрасно. Більше нічого вам не потрібне, ви вже в нірвані.

— Кожне слово має бути зрозумілим та наповненим змістом. У мережі повно шкідливих та небезпечних афірмацій. А є й хибні. Наприклад: «Я домагаюся неймовірного успіху». Розумієте, неймовірне це те, чого в принципі немає. Навіть такої можливості немає. Це "порожня" афірмація.

На складання короткої афірмації потрібен час. Треба обміркувати кожне слово. Інакше можна помилитися, як один чоловік, який вселяв собі: «Хочу, щоб у мене все було!». Він усе втратив. Тому що повторював афірмацію в минулому часі.

Невиразний набір слів на кшталт «Я відпускаю свій опір багатству» лише створить бар'єр у голові та заплутає ваш мозок. Що означає «Відпускаю опір»? «Я відкритий для багатства» — ось це правильно.

Якщо не впевнені поки що у своїй здатності складати афірмації, можна пошукати афірмації професіоналів у книгах. І заразом отримати їхній особистий настрій, співати в унісон — ось що таке повторення афірмації за фахівцем. Подвоювати енергію.

Тож робота з афірмаціями — це справді робота. Але й плоди цієї роботи вражають!

Джерело