Дівчина вирішила подарувати хлопцеві ДНК-тест, але про це дізналася свекруха і попросила не поспішати з подарунком

Дама розповіла свою непросту ситуацію — вона вирішила подарувати хлопцеві набір для ДНК-тесту, виконавши його мрію, але про це дізналася мама і попросила не поспішати з подарунком. Адже він розкриє одну сімейну таємницю, про яку матері непросто сказати синові, інформує Ukr.Media.

Користувачка сайту Reddit захотіла виконати мрію свого коханого — подарувати йому набір для ДНК-тесту. Річ у тім, що деякий час тому він згадав про такий набір, і дівчина вирішила, що це відмінна ідея для подарунка. Її не збентежила навіть величезна кількість страшних історій про те, що буває, якщо людина дізнається результати ДНК-тесту. Адже дівчина була впевнена — це просто річ, про яку хлопець мріяв, і замовила тест.

Через деякий час вона обговорювала ідею з мамою свого молодого чоловіка. І реакція жінки на рішення дівчини виявилася несподіваною — вона сильно занервувала.

  • Як тільки я згадала ДНК-тест, вона зблідла і почала соватися.

Мама хлопця сказала, що з таким подарунком краще почекати й взагалі, їй потрібно порадитися з батьком молодої людини. З'ясувати, в чому справа, дівчині тоді не вдалося, тому що повернувся її хлопець.

Розмову довелося відкласти — жінкам вдалося поговорити лише на наступний день, коли хлопець відволікся на справи. З'ясувалося, що результати тесту ДНК легко розкриють сімейну таємницю — колишній чоловік жінки не міг мати дітей, тому вона звернулася за допомогою до донора сперми.

Дівчину ця інформація засмутила, адже вийшло, що вона дізналася правду раніше хлопця.

  • Мені незручно брехати йому, і це мене сильно напружує.

Попутно з'ясувалося, що брат хлопця теж вийшов завдяки донору. І їх мама хотіла б розповісти про все їм обом одночасно, ось тільки брат живе далеко. У дівчини між тим склалося враження, що мати хлопця просто тягне час і не поспішає говорити правду своїм синам. Жінка запропонувала подарувати ДНК-тест на день народження хлопця, але він буде тільки через пів року, у липні.

Дівчина тим часом все ж таки купила тест і має намір поквапити маму і призначити їй точну дату повідомлення важливої новини. Адже все-таки вона має намір подарувати хлопцеві тест на Різдво.

Однак вона сильно сумнівається, чи правильно робить, тому свій пост дівчина розмістила в групі, назва якої «Чи не сволота я?». За підсумками голосування інших користувачів дівчину не вважають сволотою і всіляко виправдовують.

Деякі навіть вважають, що подарунок потрібно вручити найближчим часом у будь-якому випадку.

  • Слава богу, що це сталося до того, як ви подарували йому комплект для тесту ДНК. Ваше право, адже відповідний момент не настане ніколи, а його мама тільки тягнула час.
  • Я не даю пораду, але вірним способом вирішення проблеми було б вручити вашому хлопцеві набір для ДНК у будь-якому випадку. Може, і не на Різдво, але, можливо, це, навпаки, як раз необхідно, якщо на день народження — не варіант.
  • Раджу поговорити з матір'ю ще раз, пояснивши, в яке скрутне становище вона вас поставила. Якщо вона все ще не зробить ніяких кроків, поговоріть зі своїм хлопцем, скажіть, що його мама щось приховала, і вам важко тримати це в секреті, але він дійсно повинен почути це від своєї мами. Це буде грубо, але як би там не було.
  • Не сволота. Вони повинні сказати йому прямо зараз. Тут нема чого соромитися!
  • Скажіть їй, що ви даруєте йому тест ДНК на Різдво, як і планувалося, і нехай вона тоді й приймає рішення. Все одно рано чи пізно дізнається.
  • Не сволота. Вони не мали зберігати секрет від своїх дітей, а також обтяжувати вас цим секретом. Неправильно, що вони просять вас приховувати щось від свого хлопця, особливо таке серйозне.
  • Я не знаю, чи треба їм давати якийсь термін, але на вашому місці я б вручила йому набір ДНК в подарунок, і тоді їм вирішувати, чи захочуть вони сказати йому, перш ніж він дізнається все сам.

Тести ДНК часто розкривають правду, але призводять до серйозних ускладнень.

Джерело