Дівчата розповіли, що їх бісить в самих собі, і це потрібно запам’ятати кожній

Дівчата люблять засуджувати хлопців у всіх смертних гріхах. І часто — за справу. Але, як виявляється, претензії у дам є і до конкуренток, інформує Ukr.Media.

Ми зібрали відповіді, які потрібно запам'ятати всім, і світ стане кращим.

Відправляють листи засудженим на зону

"Ух, цей жах змушує мене зіщулюватися. Мені соромно бути жінкою щоразу, коли я читаю про якогось вбивцю, про якого писали всюди в новинах через жахливий злочин, але який потім отримував тонни "фанатських листів", що незнайомки слали йому прямо на зону".

Грублять іншим жінкам на роботі

"Навіть якщо нам хтось не подобається, це не привід при всякій можливості грубити або підколювати іншу дівчину. Не треба порівнювати себе з іншими: те, що хтось сяє яскраво, не означає, що ти стаєш тьмяніше".

Фотошоплять знімки до нескінченності

"Тим самим тільки зміцнюють нереалістичні стандарти краси. Ви знаєте, що текстура шкіри існує? В такому випадку чому ви прикидаєтеся, що її немає?".

Жахливо ставляться до невісток

"Подружитеся вже з дружиною сина! Припиніть ображатися на те, що вона "забрала" його, і вже скоро вас саму попросять брати участь в житті молодої сім'ї".

Симулюють оргазм

"Так деякі хлопці все життя проживають, вважаючи себе майстрами. Дівчатка, ну, самі ж собі погано робимо. Навчіть свого чоловіка приносити задоволення — задоволені в результаті будуть всі".

Сидять на диких жорстких дієтах

"Відразу обмовлюся, я не маю на увазі спроби харчуватися здоровіше або схуднення здоровим способом. Тут я просто згадую про величезну кількість знайомих дівчат, які сидять на цих химерних дієтах з голодуванням і "детоксом": забороняють собі морквину, рахують, скільки разів за день покакали. Острах".

Зайва самокритика

"Багато дівчат постійно ображають себе / свій зовнішній вигляд. Подумайте: якщо ви б нізащо не сказали таке найкращому другові або подрузі, то і собі говорити ці речі, очевидно, не варто".

Соромлять інших за те, що ті не поділяють їхніх переконань

"Я живу в Ірані, і мені, чесно кажучи, неприємно бачити, як деякі релігійні жінки схильні соромити інших жінок і звинувачувати їх в тому, що вони одягаються як "повії". Якщо ви вважаєте, що ваш чоловік, брат або син можуть бути спокушені, побачивши мої вуха і волосся, проблема явно не в мені".

Вчать дочок, що бути в зневажливих відносинах з чоловіком — норма

"У нас в країні навіть фраза є така: "Б'є — значить любить". Це те, що дійсно погані батьки говорять дочкам, якщо тих ображає хлопчик".

Будують з себе подруг

"Якщо ти мені не подобаєшся, я не буду прикидатися, що це не так. Ні, це не означає, що я буду ставитися до тебе жахливо — я просто не буду брехати. Просто приклад. Скільки разів до мене підбігали знайомі зі словами по типу "О боже, ти прийшла, я так рада, що ти тут!", а в підсумку з'ясовувалося, що половина з них мене взагалі не любить".

Джерело