Дівчата розповіли про речі які лякають їх в чоловіках, а ті навіть не підозрюють про це

Більшість чоловіків поводяться так, як їм заманеться, навіть не підозрюючи, що від деяких їхніх дій у дівчат в жилах холоне все, що тільки може застигнути, інформує Ukr.Media.

"Коли чоловіки підкреслюють, що мені не потрібно їх боятися. Навіть якщо я до цього їх і не боялася, такі заяви — найлегший спосіб змусити співрозмовницю бути напоготові".

"Коли розмовляєш з хлопцем в мережі, а він дуже напористий. Наприклад, починає просити твої фотографії. І навіть коли йому кажеш "ні", то його це не зупиняє… Все це мене тільки відштовхує. Якщо він настільки наполегливий в текстових повідомленнях, то що при особистій зустрічі-то буде? Якщо він не може прийняти "ні" зараз, то як відреагує на відмову в обличчя?".

"Коли вони починають вимагати пояснити кожну відмову, яку ти їм дала. А коли ти їм розповідаєш, вони відповідають, що це все дурниця і неважливо".

"Мужик, якого я іноді бачу на роботі, старший за мене як мінімум на 20 років. Одного разу він смикнув мене за хвостик, щоб привітатися. Я була в такому шоці, що тільки ніяково посміхнулася і нічого не сказала. З варіантів: "в якому світі ти живеш, раз думаєш, що такі витівки — це нормально?".

"Коли вони починають ставити особисті питання, які взагалі ніяк не пов'язані з тим, чому ви спілкуєтеся. Так, одного разу один механік міняв глушник в моєму авто і, поки це робив, питав у мене, де я живу, як давно, чи є у мене сусіди по кімнаті. Жах якийсь. І так ще три десятки особистих нав'язливих питань".

"Коли чоловіки говорять, як би вони вчинили, якби у мене не було чоловіка. Або коли я намагаюся піти, а вони не відпускають, а "ні" просто ігнорують. А ще одного разу мені один хлопець сказав, що іноді проїжджає повз мого будинку, щоб подивитися, чи є там я. Це взагалі ненормально".

"Коли чоловіки намагаються показати домінування над вами або кимось ще. Наприклад, коли ви говорите хлопцеві щось про когось іншого, а він повідомляє: "я вб'ю будь-якого, хто заговорить з тобою". Це реально страшно".

Джерело