Дикий кабан забіг на іспанський пляж і вкусив жінку

Дикий кабан вибіг з моря на пляж в місті Альфас-дель-Пі іспанської провінції Аліканте і вкусив за ногу 67-річну купальницю з Куенки. Поява кабана змусила злякатися багатьох відпочиваючих, але тільки не безстрашних туристів, які зняли його на відео, інформує Ukr.Media.

На кадрах можна помітити, як кабан вибігає з води і проноситься повз туристів на пляжі. Кричить якась жінка. Можливо, це літня іспанка, що постраждала від кабана. Потім чутно, як за кадром все, що відбувається обговорюють жінки.

  • "Звідки він взявся?" — здивувалася одна з жінок.
  • "Господи, бідна, господи… бідна… бідна, заблукала тварина", — пошкодувала кабана інша.
  • "Як він тут опинився? Мама мила… а як же його зловити?" — вторила третя.

Рятувальники намагалися попередити людей на пляжі, що з води ось-ось з'явиться кабан, але він вибіг занадто швидко.

Кабан вкусив за ногу купальницю, яка сиділа на березі з ногами у воді. У неї залишився поріз глибиною 1-1,5 сантиметра. Координатор рятувальників сказав, що постраждала в порядку, і навіть сприйняла все як жарт. Жінці надали першу допомогу, сказали, що в кращому випадку доведеться накласти пару швів і зробити щеплення від правця. А потім її забрали на швидкій в лікарню.

Після нападу він блискавично втік в найближчий кемпінг, розташований вже на території муніципалітету Альтеа. Там він ні на кого не напав, ніякої шкоди не заподіяв.

Джерело