Дача на борту літака! Ось так фантазія!

Американський пенсіонер, вийшовши на заслужений відпочинок, вирішив здійснити свою давню мрію – побудувати справжній холостяцький «барліг» нестаріючого романтика з списаного літака. І це у нього вийшло. За останні 15 років Брюс Кемпбелл зміг перетворити свою «нору» в справжню місцеву визначну пам'ятку, інформує Ukr.Media.

Американський пенсіонер, колишній інженер на ім'я Брюс Кемпбелл, купив ще в 2003 році списаний зі служби пасажирський літак Boeing 727. Чоловік відбуксирував машину в лісову гущавину, після чого організував всередині літака житло для себе.

З тих пір будинком йому служить салон лайнера. Останні 15 років пенсіонер живе всередині свого «Боїнга». Гостей чоловік не цурається і завжди із задоволенням проводить екскурсії по своїй дивовижній оселі.

Свій будинок Кемпбелл жартома називає «хазяйським лігвом». Цікаво, що літак був доставлений для 68-річного інженера з Греції. Для установки літака Брюсу довелося викупити ділянку лісу площею 4 гектари.

«Дачу» чоловік поставив недалеко від міста Портленд, що в штаті Орегон. Літак, до речі, виявився з історією. На ньому колись перевозили в Грецію померлого мільярдера Арістотеля Онассіса. Церемонію його вдова очолювала Жаклін Кеннеді.

Списана літаюча машина обійшлася американцеві в «скромну» суму 220 тисяч американських доларів. Чоловік ніколи не був одружений і не має дітей, а тому повністю наданий собі. Всього за кілька років Брюс перетворив 350 кв. м наявної житлоплощі в неймовірно функціональний будинок-майстерню.

Пенсіонер дуже любить спілкуватися з людьми, а тому завжди радий гостям. Деякі з них приходять подивитися на його «лігво» абсолютно спонтанно, інші чемно записуються на екскурсію через його веб-сайт. Сам Брюс підкреслює, що не відмовляє нікому і завжди радий відвідувачам. У своєму домі літаку Кемпбелл живе рівно півроку. Решту часу він проводить в Японії.

Джерело