Цього тижня координаційні центри разом з партнерами надали 419 людям понад 900 послуг

Цього Тижня Координаційні Центри Разом З Партнерами Надали 419 Людям Понад 900 Послуг (5)

Найбільше цього тижня звертались за психологічної послугою, гуманітарною та медичним супроводом ВПО, що перебувають у МТП.

Упродовж минулого тижня координаційні центри на Львівщині продовжували інтенсивно надавати допомогу місцевому населенню та евакуйованим. Головними напрямками діяльності стали психологічна підтримка, гуманітарна допомога та медичне супроводження.

В межах співпраці з координаційними центрами у громадах Львівщини розпочалась кооперація з Єзуїтською Службою Біженців в Україні – грантова підтримка відновлення бомбосховищ. А також з Асоціацією саперів України у напрямку освіти та допомоги постраждалим щодо протимінної безпеки.

Впродовж тижня у Золочівському районі відбулись зустрічі з родинами військових.

Цього тижня координаційні центри разом з Партнерами надали 419 людям більше ніж 900 послуг. Найбільше цього тижня звертались за психологічної послугою, гуманітарною та медичним супроводом ВПО, що перебувають у МТП.

У напрямку психологічної підтримки послугу допомагали надавати: 9 психологів у координаційних центрах у кожному районі за підтримки БФ «Міжнародний медичний корпус», 10 психологів що працюють з дітьми та підлітками у всіх районах області за підтримки БФ «Регіон Карпат» NEEKA, психологи БО «Мальтійської служби допомоги», психологи БО «Première Urgence Internationale – Ukraine», психологи БО «Людина в біді», психологи БФ «Карітас Львів УГКЦ», та БФ «Рокада».

 

Заходи проводили як у приміщеннях координаційного центру так і МТП, школах, у громадах де тривають літні табори для дітей. Гуманітарну допомогу продовжили надавати: Самбірська РО «Товариства Червоного Хреста України», БО «Єзуїтська служба у справах біженців», БФ «Triangle Génération Humanitaire Ukraine», БФ «Діагномед».

Юридичні послуги допомагали надавати: БО «Право на захист», Норвезька рада у справах біженців в Україні, ГО Центр «Жіночі перспективи», БФ «Triangle», Данська рада у справах біженців, БФ «Норвезька рада у справах біженців».

З людьми старшого віку та людьми з інвалідністю працювали з тренінгами психологи координаційних центрів, а також «HelpAge Ukraine». 

За даними Медико-психологічної допомоги ️волонтерська спільнота, представники якої з перших днів війни перебувають на Львівському вокзалі, на Львівщину прибули 157 евакуйованих людей, серед них – 25 людей з інвалідністю. Основні напрями: Покровськ, Херсон, Запоріжжя.

Послуги, які мали найбільший попит — супровід, інформаційна допомога, висадка маломобільних людей, психологічні консультації та поселення людей старшого віку та людей з інвалідністю.

Номер гарячої лінії «Медико-психологічної допомоги»: 0 (68) 003 40 14

Крім цього, кожного дня надають консультації та психологічну допомогу психологи координаційних офісів від організації «Міжнародний Медичний Корпус».

«Міжнародний Медичний Корпус» є стратегічним партнером, за допомогою якого здійснюється надання допомоги в координаційних офісах Львівщини»

Також в районах надають допомогу психологи, які працюють в рамках проекту у Львівській області і реалізуються у співпраці з дитячим фондом ООН і Регіон Карпат за підтримки народу Японії.

Анкета для отримання допомоги в офісах Координаційного центру, стати партнером та більше за посиланням: https://linktr.ee/coordination.centers.lviv

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації