Ці помилки заважають вам стати багатою людиною — перевірте може бути, ви теж їх робите

Деякі люди роками не можуть "пробити" свою фінансову стелю, незважаючи на те, що багато працюють і розвиваються в обраній справі. Що б вони не робили, грошей не стає більше, їх ледь вистачає на все необхідне, інформує gazetapo.lviv.ua.

Якщо подивитися на ситуацію з позиції Трансерфінга, можна побачити ряд причинно-наслідкових зв'язків і виявити 10 помилок, які заважають стати багатою людиною.

Ви живете без мети

Одна з головних помилок, які не дозволяють досягти фінансового благополуччя — це життя без мети що надихає. Коли у вас немає певної мети, ваша мотивація автоматично послаблюється, у вас вже немає сильного стимулу отримувати більше грошей. Ви можете цього навіть не помічати, але підсвідомо транслюєте таку думку: "грошей на життя вистачає, і добре". У вас завжди знаходяться повсякденні справи і турботи, у вас багато мікроцілей, наприклад, зробити ремонт у ванній кімнаті або з'їздити на вихідні в інше місто, але немає того, що давало б вам заряд натхнення, енергії і сил щоранку, що "запалювало" б вас і рухало вперед. Багато людей "засинають" в своєму тісному маленькому світі, день у день вирішуючи побутові проблеми і реалізуючи мікроцілі. У Трансерфінгу гроші є атрибутом мети, тобто приходять на реалізацію мети, а якщо мета маленька — то і грошей на неї багато не треба.

Ви не "переставляєте ноги" в сторону обраної мети

У книгах про Трансерфінг Вадим Зеланд пише про таке поняття, як "переставляти ноги в бік обраної мети". Це означає, що мало просто виконувати практики, ставити намір і крутити цільові слайди з тим, що ви хочете отримати. Потрібно ще здійснювати конкретні дії в фізичному світі. Багато людей думають, що "переставляють ноги": ходять на роботу, виконують повсякденні справи. Але по факту вони нічого не роблять для того, щоб наблизитися до реалізації своєї мети. Якщо ви хочете стати багатою людиною, вам необхідно для цього перш за все дві речі: мета що надихає і конкретні кроки, які ви будете до неї здійснювати. Наприклад, ваша мета — відкрити свою справу, свій власний бізнес. Кроками у даному разі можуть бути: навчальні курси та конференції, розвиток лідерських навичок, отримання ступеня MBA, формування стартового капіталу, нетворкінг і так далі. Якщо ж ви приходите додому з роботи і лягаєте на диван дивитися телевізор, про який бізнес може йти мова?

Ви не ростете як професіонал

У будь-якій справі рано чи пізно можна "впертися в стелю". Вам здається, що ви вже все знаєте і вмієте. Не піддавайтеся цій ілюзії. Справжні професіонали, успішні і багаті люди постійно вкладають ресурси в свій розвиток і вдосконалюють свої навички. Навіть якщо у вас вузька спеціалізація, в якій ви є експертом — подумайте, наприклад, про горизонтальне зростання. Може бути, вам варто розширити свої компетенції, освоїти суміжні професії або посилити свої лідерські та організаційні навички, щоб стати керівником. За умови, що ви займаєтеся улюбленою справою, таке зростання дозволить вам збільшити свій дохід і стати багатою людиною.

Ви завищуєте важливість

Якщо ви постійно завищуєте важливість щодо грошей, тобто сильно тривожитеся, коли їх немає, турбуєтеся, коли витрачаєте гроші, посилено намагаєтеся їх зберегти, утримати — то ваші шанси стати по-справжньому багатою людиною значно зменшуються. Часто саме ця помилка не дає вам розбагатіти, так як завищена важливість буквально перетискає потоки грошової енергії. Як пише Вадим Зеланд: "Зустрічайте гроші з любов'ю і увагою, а розлучайтеся безтурботно".

Ви намагаєтеся на всьому економити

Ще одна поширена помилка тих, хто хоче стати багатою людиною, але ніяк не може збільшити рівень доходу — звичка на всьому економити. Фаст-фуд замість якісної їжі, маршрутка замість таксі, відпочинок на дачі замість поїздки до моря. Причому ви економите навіть тоді, коли у вас, здавалося б, є вільні гроші. У даному разі, якщо подивитися з позиції Трансерфінга, ви повідомляєте світу: "я готовий задовольнятися тим, що є!". І світ погоджується з вами. Ось чому ви знову і знову впираєтеся в фінансовий стелю. Якщо ж ви почнете транслювати: "мені потрібно більше! Я дозволяю собі більше", то тим самим ви відкриєтеся грошовій енергії.

Ви неправильно ставите намір на гроші

Часто в намірі прописують: "я — супербагатий чоловік!", "Мій дохід дуже великий", "у мене — купа грошей". Але це все працює не дуже ефективно, так як, по-перше, ви завищуєте важливість, а по-друге, формулювання неконкретне. Обов'язково вказуйте конкретну суму: "від… грошей на місяць". Не пишіть абстрактно. І не забувайте про "Від…" — не обмежуйте Всесвіт і самого себе. Можливо, зараз зазначена сума здається вам величезною, а через деякий час ви зрозумієте, що вже "взяли" цю фінансову висоту і хочете більшого. Перевірте свій намір: чи правильно ви його прописали? Також обов'язково вкажіть в намірі вашу мету, не обмежуйтеся тільки рівнем бажаного доходу.

Ви "засинаєте" в проблемах і негативі

Ще одна помилка людини, яка мріє стати багатою, але ніяк не може пробити свою фінансову стелю — звичка фокусуватися на негативі і проблемах. Так, коли трапляється щось погане, коли у вас фінансові труднощі, коли зривається перспективна угода або обставини змушують вас брати кредит — складно зберігати спокій і думати про мети що надихає. Але це необхідно. Усвідомте, що прямо зараз, своїм уявним випромінюванням ви можете або виправити ситуацію і змінити її на краще, або погіршити. Не "засинайте" в проблемах, знижуйте важливість, вчіться керувати своєю увагою і стежте за своєю трансляцією!

Ви "стукаєте" в закриті двері

Іноді ви можете несвідомо вступати в перегони за грошима і, займаючи позицію борця, стукати в усі двері. Тобто намагаєтеся йти напролом і боротися з обставинами, щоб отримати бажане за всяку ціну. Це неефективна позиція. Навіть якщо вам вдасться "вибити двері" і "отримати своє", ви витратите на це велику кількість сил, енергії, нервів і здоров'я. Людина в позиції борця часто домагається того, що хоче, але якою ціною? Ціною постійних стресів і сильного напруження. Якщо ж ви хочете стати багатим по Трансерфінгу, тобто найпростішим і швидким шляхом — спостерігайте уважно за знаками, які посилає вам Всесвіт, за новими можливостями і перспективами. Шукайте відкриті двері. Як пише Вадим Зеланд: "Ваші двері є тим шляхом, який приведе до вашої мети. Крутите в думках цільовий слайд, і тоді зовнішній намір рано чи пізно розкриє перед вами різні можливості — двері. Якщо на шляху до мети ви втомлюєтеся, втрачаєте енергію, вибиваєтеся з сил, значить це не ваші двері".

Ви не підвищуєте рівень особистої енергетики

Це, мабуть, одна з неочевидних помилок, яка може заважати вам розбагатіти. На перший погляд здається, що робота з тілом і енергією лежить зовсім в іншій площині і не має відношення до грошової сфери. Однак це не так. Тільки людина з високим рівнем особистої енергетики може стати по-справжньому багатою і успішною. Гроші — це енергія, і для того, щоб залучати її в своє життя, необхідно самому підтримувати в собі високий рівень енергетики. Енергія грошей повинна вільно проходити через ваше тіло, не зустрічаючи в ньому блоків і затискачів.

Ви дозволяєте старим програмам керувати собою

Багато людей, які прагнуть до великих грошей, своєю свідомістю знаходяться на зовсім іншій лінії життя — там, де грошей весь час не вистачає. Чому так відбувається? Над ними мають владу негативні установки і старі програми, за допомогою яких система утримує їх в своїх рамках. Для того, щоб звільнити свою свідомість, необхідно "прокинутися", зайняти усвідомлену позицію і виявити всі негативні програми, звички, шаблони мислення і поведінки, які досі керують вами. Найчастіше вони тягнуться з самого дитинства. Наприклад, переконання, що успіх можна заслужити тільки довгою і наполегливою працею. Подорослішавши, така людина допізна засиджується в офісі і йде з роботи останньою, проте грошей в її житті чомусь не додається.

Отже, 10 найпоширеніших помилок, які заважають вам стати багатим — це відсутність мети що надихає, небажання рухатися до її реалізації, відсутність професійного зростання, завищена важливість щодо грошей і звичка на всьому економити. А також — некоректно сформульований намір, недостатній рівень усвідомленості, низький рівень енергетики і наполегливі спроби стукати в закриті двері.

Джерело