Чому в одних гроші водяться, а іншим не щастить

Багато хто замислюється над питанням: чому світ розділений на багатих і бідних людей: у одних постійно водяться гроші, а інші ніяк не можуть розбагатіти? Адже за статистикою на 80% бідних припадає всього 20% багатих людей. Цьому є безліч причин, але головною є індивідуальна фінансова програма кожної людини. Саме вона і визначає матеріальний успіх, інформує gazetapo.lviv.ua.

Фінансова програма

Йдеться про те, як ви запрограмовані в минулому по відношенню до грошей. Те, як вас навчили до них ставитися і з ними поводитися. В основному, все йде з дитинства і впливу ваших батьків, вчителів, наставників, авторитетних людей та ін.

У багатих явно було присутнє фінансове виховання, завдяки якому людина навчилася не тільки заробляти, але і розумно витрачати, а також економити гроші. Філософія успішної людини така, що з дитинства її привчали до шанобливого ставлення до грошей і до того, що гроші — це благо, але в умілих руках. Бідні чули про те, що багатство — це зло, і успішні люди — це жадібні, недоброзичливі і злісні товстуни, які ненавидять всіх навколо.

Однак фінансове програмування не є вердиктом на все життя. Якщо є бажання, філософію можна змінити, і ось як можна це зробити.

Думайте, як мільйонер

Уявіть себе мільйонером. Деякі скажуть, що цього зробити неможливо без великої кількості грошей. Насправді, все можливо, і головне — це захотіти. Потрібно зрозуміти, що гроші потрібні для того, щоб не тільки насолоджуватися усіма радощами життя, але і щоб допомагати іншим людям, думати про своє майбутнє і майбутнє своїх близьких, бути здоровим, веселим і доброзичливим.

Якщо ви не бачите посмішки на обличчі багатої людини, це не означає, що вона не живе і не думає так, як було описано вище. Тому практично кожна людина здатна стати матеріально незалежною. Варто тільки скористатися тими шансами, які надає Всесвіт.

Налаштуйтеся на перемогу

Мільйонери ніколи не бояться поганого результату своїх дій. Вони можуть обчислити або припустити ступінь ризику, однак це не завадить їм відкривати одну за одною компанію, інвестувати тощо. Якби ці люди боялися невдач, вони навіть не стали б пробувати рухатися далі. Тому вашою метою повинна бути виключно перемога. Як тільки ви налаштуєтеся, всі обставини поступово будуть складатися на вашу користь.

Не скаржтеся

Дуже просто поскаржитися і нічого не зробити для того, щоб виправити становище. Якщо після скарги піде допомога, в цьому є зерно розуму (вірніше, підприємливості), але зловживати допомогою не варто, оскільки вона все одно не вирішить проблему.

Якщо людина всім незадоволена, у неї ніколи нічого не вийде. Тому намагайтеся ніколи не скаржитися і не нарікати на долю. Почніть хоча б з тижня. Всі сім днів — жодного поганого слова, і побачите, що станеться.

Радійте успіхам багатих людей

Зверніть увагу на багатих людей. Напевно хтось із них вам імпонує. Постарайтеся порадіти їх успіхам і зробити це максимально щиро. Сьогодні вони легко витрачають гроші, відпочивають, купують шикарні будинки і автомобілі. Завтра життя зміниться, і на їх місці опинитеся ви. Можливо, зараз це здасться вам неможливим, проте колись всі ці люди думали так само, коли їх шлях тільки починався. Тому у вас є привід за них порадіти, щоб згодом хтось порадів за вас.

Починайте діяти

Пам'ятайте про те, що не тільки від ваших думок, але і від дій залежить те, наскільки сильно і швидко ви зможете розбагатіти. У тому, що це вийде, у вас не повинно бути ніяких сумнівів. Тому виберіть стратегію, яка допоможе вам рухатися в правильному напрямку. Це можна зробити самостійно або прочитавши спеціальну літературу за вашим профілем в Інтернеті (навчитися на курсах або в навчальному закладі). Головне — це не сидіти, склавши руки, а щось робити.

Плануйте довгострокові перспективи

Бідні люди настільки зациклені на сьогоднішньому дні, що не думають про майбутнє. Їх філософія виглядає так: "на сьогодні вистачить, а завтрашній день сам про себе подбає". Цим обумовлені дії щодо взяття короткострокових кредитів, які пропонуються під високі відсотки.

Бідні люди не можуть прораховувати кроки наперед і за це змушені неодмінно розплачуватися (віддаючи останні гроші або влазячи в повторні борги). Ваше мислення, як багатої людини мають бути кардинально протилежним. Якщо у вас є можливість взяти кредит і збільшити суму цих грошей — значить, можете діяти. Однак ніколи не робіть помилок і не робіть кроків, які можуть привести до ще більшого розорення. Краще приділіть увагу тому, як сьогодні заощадити або заробити, щоб майбутнє було успішним.

Не бійтеся ризикувати

Пам'ятайте про те, що багатство любить сміливих людей. І зараз йдеться не про шалений ризик, який здатний відняти у вас останні заощадження. Потрібно ризикувати лише у тому разі, якщо відсоток цього ризику невеликий. Або, в крайньому разі, ви, навіть втративши ці гроші, не дуже сильно від цього постраждаєте.

Найголовнішим в цьому питанні є ваше вміння швидко реагувати і приймати правильні рішення. Якщо поки у вас немає підприємницького досвіду, не пізно почати його накопичувати. Поверніться до пункту, коли потрібно приступати до активних дій і починайте його здійснювати на практиці. Навчіться чомусь новому, поспілкуйтеся з авторитетними людьми, почніть економити і, звичайно ж, не бійтеся змінювати спосіб життя.

Мисліть позитивно

Ви налаштувалися на перемогу, але виникли перешкоди. У жодному разі не варто засмучуватися, оскільки з такими проблемами стикалися всі без винятку багаті люди. Проаналізуйте те, що трапилося, зробіть висновки і продовжуйте рухатися до мети. Головне — не втрачайте оптимізму, він вам дуже стане в нагоді на всіх етапах шляху.

Джерело