Чому мерзотники займають керівні посади та завжди успішніші, ніж добрі й чуйні люди

Багато хто вважає, що справедливо буде, якщо успіху почнуть досягати добрі й чуйні люди, а не їх повні протилежності. На жаль, в реальності все відбувається зовсім інакше: є причини, за якими мерзотники завжди успішніше, інформує gazetapo.lviv.ua.

Вважається, що успіху гідні тільки добрі й справедливі люди, а підлабузникам й мерзотникам подібних висот не домогтися. Звучить таке твердження цілком логічно, але, на жаль, сувора реальність безцеремонно вносить свої корективи: справедливістю тут і не пахне. Відверті мерзотники (так-так, ті самі люди, які нікому не подобаються) якимось незбагненним чином примудряються займати керівні посади, про які мріє досить багато простих людей, та й взагалі домагаються якихось аж надто захмарних висот, в той час, як добрі, простодушні люди роками не можуть вибитися "в люди".

Причина перша: мерзотники думають тільки про себе

Більшість людей чомусь вважають, що егоїзм — це жахливо, і власникові такої "незавидної" якості точно не місце в сучасному суспільстві. Раціональне зерно в цьому, мабуть, є: навряд чи у вас вийде домогтися успіху, якщо ви через свій егоїзм не зможете нормально спілкуватися з людьми — снобів, зазвичай, ніхто не любить.

Проте, у егоїзму є свої позитивні сторони, про які не можна забувати, і саме ця якість часто дозволяє відвертим мерзотникам домогтися мети: як би оточуючі не благоволили простим, добрим і чуйним людям, які нібито заслуговують успіху більше, ніж зазначені вище неприємні типи, успіх часто дістається останнім.

Уміння думати перш за все про себе, а не про когось іншого, допомагає мерзотникам отримувати бажане частіше, ніж це виходить у добрих і чуйних людей, які постійно поспішають комусь на допомогу, забуваючи про себе.

Причина друга: добрі й чуйні люди не вміють наполягати на своєму

Уміння наполягти на своєму — важлива складова успіху, якою б нікчемною вона вам не здавалася. Якщо ви не вмієте переконувати інших людей у своїй правоті, не варто дивуватися і тому, що ви досі не зуміли зробити кар'єру, а всі ваші мрії щодо успіху в майбутньому так і залишилися мріями без шансів коли-небудь втілитися в реальність.

Уміння наполягти на своєму, більшості вихованим і добропорядним людям, здається відвертим нахабством, і в цьому їх помилка: ніяке це не нахабство, а лише спосіб досягнення поставлених цілей — нітрохи не гірший інших.

Причина третя: мерзотники впевнені в собі

На відміну від часто закомплексованих "добряків", мерзотники, зазвичай, впевнені в собі: це в більшості випадків і дозволяє їм досягати успіху там, де добрі і чуйні люди збентежено топчуться на місці.

Впевненість ця, всупереч розхожій думці, абсолютно не залежить від талантів або якихось цінних особистісних якостей: дурний як пробка мерзотник може бути впевнений в собі так, як його набагато більш розумному і кмітливому колезі навіть і не снилося. І поки колега мовчки, без краплі невдоволення займається паперовою тяганиною, дурнуватий мерзотник завдяки своїй впевненості вже "пробиває" собі підвищення у начальника. Наявність непохитної впевненості в собі — це ще одна вагома причина, по якій мерзотники завжди домагаються більше, ніж прості, добрі й чуйні люди.

Як бачите, причини, за якими мерзотникам вдається домогтися успіху, досить вагомі: найчастіше через особливості виховання звичайні люди і подумати не можуть про те, що мерзотники роблять, навіть не замислюючись. Багатьом такий стан речей здасться несправедливим, але насправді це не так: щоб домогтися успіху, людина повинна володіти певними якостями — одного "бажання" часом недостатньо. Як ви розумієте, ті, кого оточуючі вважають мерзотниками, в основній своїй масі володіють необхідними якостями, а ось добрі й чуйні люди, якими багато необачно захоплюються, часто не мають потрібних рис характеру, без яких не домогтися успіху.

Джерело