Чому для того, щоб збільшити свій дохід, ви повинні навчитися витрачати

Якщо ваші витрати перевищують доходи і ви розумієте, що потрібно щось робити і починати заробляти більше, варіанти дій зазвичай два, інформує gazetapo.lviv.ua.

Перший — ви якомога швидше приступаєте до пошуку додаткових можливостей заробити. І другий, найбільш популярний — ви фокусуєтеся на тому, щоб менше витрачати, і чекаєте, поки ситуація зміниться сама по собі.

Для того, щоб налагодити своє фінансове становище, ви повинні бути зосереджений зовсім не на тому, як скоротити витрати. Швидше навпаки — вам доведеться почати вкладати гроші в себе і навколишні умови.

Ми зібрали кілька причин, чому для того, щоб збільшити свій дохід, ви повинні навчитися витрачати.

Ви повинні вкладати гроші в себе і свій розвиток

Для того, щоб почати заробляти більше, ви повинні постійно рости і розвиватися.

Вам доведеться розширювати область своїх знань, навчатися новим навичкам, прокачувати свій професіоналізм, беручи участь в різних конкурсах, і просто самовдосконалюватися.

Це вимагає від вас певних вкладень: вкладення сил, часу і, звичайно ж, грошей. Так, щоб збільшити дохід, ви повинні почати вкладати хоча б частину заробленого в себе.

Мінімум, з чого слід почати, — це забезпечити собі комфортні умови праці та навчання. Наприклад, купити сучасну і якісну техніку, яка буде справно функціонувати.

Уявіть, наскільки простіше стане життя, якщо вам не доведеться постійно витрачати час і нерви на те, щоб перезавантажити комп'ютер або телефон в невідповідний момент.

Навчання, поїздки у відрядження, участь у конкурсах — все це теж вимагає від вас фінансових вкладень.

Звичайно, ви можете і самостійно освоїти деякі потрібні навички і придбати цінні знання з книг, відео або безкоштовних курсів, але найпотрібніше, цінне і затребуване рідко можна отримати без оплати.

Ви повинні не економити, а намагатися збільшити свій дохід

Прагнучи не влазити в борги, ви можете зробити упор не на пошуку можливостей для збільшення свого доходу, а на спробах заощадити.

Боячись витратити зайве, ви будете відмовлятися від покупки тих товарів і послуг, до яких звикли, будете жертвувати їх якістю, вибираючи більш дешеві пропозиції на ринку.

Але ця стратегія в корені невірна. Звичайно, корисно розумно розпоряджатися заробленими грошима, наприклад, не витрачати їх на речі, які коштують занадто дорого для вас, або не купувати те, чим ви не будете користуватися.

Здорова тяга заощадити, коли це не відіб'ється на якості життя негативно, завжди похвальна.

А ось коли ви починаєте проявляти жадібність, навіть в тих випадках, коли це може принести вам шкоду, вашому стану або вашому життю, пора закінчувати зі спробами зберегти зайву копійку. Переведіть свій фокус на пошук нових ідей для заробітку.

Якщо ви розумієте, що зарплати не вистачає, щоб підтримувати комфортний рівень життя, задумайтеся про зміну роботи.

Якщо ж цей варіант для вас з якихось причин недоступний, пошукайте додаткові можливості — візьміть підробіток, влаштуйтеся на другу роботу, почніть монетизувати те, що ви добре вмієте робити.

Так, може, у вас і не вийде сильно збільшити свій дохід, але додаткові фінанси допоможуть почуватися комфортніше і впевненіше.

Ви повинен покращувати якість життя

Ви можете переконувати себе в тому, що вам цілком комфортно і без своєї квартири, і без машини, і без хорошого смартфона і якісного одягу. Ви можете називати людей, які дозволяють собі їздити на таксі або вечеряти в кафе, коли їм лінь готувати вдома, марнотратами.

Але від цього суть все одно не зміниться — вони можуть дозволити собі більше, ніж ви. Вони живуть в своє задоволення, поважають себе і свій час, вкладають гроші в свій комфорт. Як наслідок — вони витрачають гроші на те, щоб заощадити інші ресурси і вкласти їх у більш важливі сфери життя.

Наприклад, маючи можливість грамотно розпоряджатися своїм часом, вони більше відпочивають, менше втомлюються і продуктивніше працюють. Ви теж повинні поступово почати покращувати якість свого життя.

Спочатку вам може здаватися, що ви витрачаєте гроші даремно, але з часом зрозумієте, що поїздка на таксі — це не завжди примха. Це може бути чудовою можливістю заощадити величезну кількість часу і нервів.

Але будьте обережні: все це працює на користь лише тоді, коли ви робите щось, щоб збільшити свій дохід.

Якщо ви просто бездумно почнете витрачати більше і при цьому вирішите не докладати ніяких зусиль для зміни життя, то єдине, до чого ви в підсумку прийдете, — це до бідності і боргів.

Ви повинні позбутися зайвого стресу і переживань

Коли ви ставите перед собою мету заощадити якомога більше грошей, ви додатково вносите в своє життя ще більше стресу і переживань.

Розум постійно будуть переслідувати думки про те, де ви витратили більше, ніж було потрібно, ви будете лаяти себе за необдумані покупки, важко переживати, коли щось приходить в непридатність, втрачається або витрачається занадто швидко.

Замість того, щоб спокійно працювати, відпочивати або просто займатися своїми справами, ви будете прокручувати в голові одне і те ж.

Ви повинні стежити за своїм здоров'ям

Якщо ви зациклені на тому, як заощадити якомога більше грошей, і робите це метою номер один у своєму житті, чекайте негативних наслідків. Ваше небажання витрачати може вилитися в проблеми зі здоров'ям.

Ви можете уникати профілактичних візитів до лікаря, можете шукати дешеві альтернативи призначеної терапії або зовсім вибирати самолікування. Все це може бути дуже небезпечно для вашого стану.

Здоров'я — це найважливіший ресурс в житті кожної людини. Нашкодити своєму здоров'ю вкрай легко, а ось відновити його виявляється практично неможливо. Принаймні до того рівня, який був у вас спочатку. Так, якісь проблеми можна вирішити — наприклад, вилікувати хвороби, поправити самопочуття. Але і самі захворювання, і медикаменти, і різні втручання все одно так чи інакше позначаться на вашому здоров'ї.

Намагайтеся заробляти більше, щоб завжди мати можливість дозволити собі похід до кваліфікованого фахівця, дорогі процедури або кращі ліки.

Ви повинні радувати себе і своїх близьких

Коли ви зміщуєте свій фокус із заробляння грошей на їх економію, коштів для того, щоб просто жити і радіти життю, не залишається.

Перший пункт витрат, який жорстко обмежується, — це розваги і задоволення. Все, без чого, як ви вважаєте, легко можна обійтися.

Так, похід в кіно, поїздка на відпочинок, придбання необхідних товарів для заняття хобі або просто невеликі, але приємні покупки — це не так важливо, як їжа, вода, одяг та інші витрати.

Але чим довше ви обмежуєте себе в задоволеннях, тим менше сенсу в своїй роботі ви знаходите.

Ви витрачаєте багато часу і сил, а в підсумку не можете порадувати себе тим, що хочеться. Це поширена причина, чому у вас може знижуватися продуктивність.

Джерело