Чоловік подорожує по світу з найкращим другом за спиною, підкорюючи серця мільйонів людей

Житель міста Бока-Ратон (Флорида, США) Кліфф Браш дуже любить подорожувати, але не любить розлучатися зі своїм кращим другом — псом породи лабрадудль на прізвисько Броді. Тому одного разу чоловік вирішив купити псу спеціальний рюкзак, щоб він зміг приєднатися до нього в його пригоди, інформує Ukr.Media.

Тепер приятелі разом подорожують по світу і підкорюють серця мільйонів людей, які спостерігають за їх пригодами в соціальних мережах. Щоб приділяти поїздкам більше часу, Кліфф залишив свою роботу бухгалтера і бізнес-консультанта.

Зрозуміло, собакену нічого кидати не довелося, але зате він був змушений змиритися з носінням шолома і спеціальних окулярів, що захищають його очі від вітру, ультрафіолетових променів і сміття. Крім того, песику постійно доводиться спілкуватися з фанатами, але цьому він тільки радий, адже вони завжди гладять його, чешуть за вушком і кажуть, що він найкрасивіший і хороший хлопчик на світі.

Лише деякі люди осудливо хитають головою, коли бачать Кліффа і Броді. Вони вважають, що велосипедист піддає вихованця серйозній небезпеці. Але чоловік каже, що завжди ретельно піклується про життя і здоров'я свого кошлатого друга.

"Я прекрасно усвідомлюю той факт, що за моєю спиною знаходиться мій найкращий друг. Тому ми не кожен день катаємося на велосипеді, а тільки раз на два тижні і в найбезпечніших районах. Також ми намагаємося з'являтися на вулиці в неробочий час, щоб уникнути проблем на дорогах", — пояснив Кліфф.

Сподіваємося, що попереду у цієї славної парочки буде ще багато приємних моментів і веселих пригод.

Джерело