Блогер із Тайваню побудував для своїх рибок спеціальний акваріум, щоб брати їх із собою на прогулянку

Проблема з рибою в якості домашнього вихованця полягає в тому, що ви не можете взяти її з собою в дорогу, на відміну від ссавців, таких як кішки і собаки. Ну, якщо тільки у вас немає одного з цих мобільних акваріумів!

Все почалося з серії повідомлень в групі "Відкрите суспільство" в Facebook від учасників, які стверджували, що бачили людину, яка вигулювала свою улюблену рибу по Тайбею в пристосуванні, схожому на акваріум на колесах. Деякі з фотографій стали вірусними, і люди почали коментувати, що людина, що штовхає акваріум, була популярним тайванським ютубером на ім'я Хуан Сяоцзе, також відомим як Джеррі. Звичайно ж, 23 квітня Джеррі випустив відео, що демонструє його винахід, назвавши його одним з найскладніших випробувань, інформує Ukr.Media.

Хоча відео Хуанга не забезпечене англійськими субтитрами, пояснювальними роботу, виконану над проєктом, майстер DIY в основному зварив металеве шасі в якості опори для герметичної акрилової труби, поставив його на колеса і додав ручку для штовхання.

Акрилова трубка — це справжній акваріум, і вона поставляється з системою фільтрації на батарейках, повітряним насосом для кисню, а також системою освітлення, якщо ви справді хочете похвалитися своєю рибою в нічний час.

Хуан Сяоцзе взяв своїх трьох золотих рибок на довгу прогулянку і, побачивши, що всі вони благополучно повернулися, оголосив проєкт успішним. Його шанувальники погодилися, вихваляючи його винахідливість і молячись, щоб такий акваріум дійсно коли-небудь з'явився на ринку, щоб вони могли вигулювати свою власну рибу. Деякі навіть пропонували, наприклад, систему гасіння ударів, щоб риба відчувала себе більш комфортно.

Джерело