Айфон 14 Про – покращена версія

iPhone 14 Pro зміг кардинально змінити правила гри. Дана модель отримала параметри, що дозволили їй піднестися, виділиться на тлі своїх попередників. Що можна сказати про цей телефон? Його власники відзначають високий рівень продуктивності та гарну якість камери. Варто звернути увагу й на наявність енергоефективних чипів та останньої моделі програмного забезпечення.

Як і моделі, випущені раніше, Айфон 14 Про є дуже зручним та продуктивним, однак, з ним ці особливості вийшли геть на інший рівень. Ви можете швидко та безпечно придбати даний товар в AppleRoom, значно зекономивши свій час та кошти.

Чим цікавий Айфон 14 Про

Ця модель дуже компактна, хоч і оснащена шестиядерним процесором А16. Крім нього, для швидкого виконання різних операцій використовується процесор Neural Engine (на 16 ядер). Неймовірно, але факт!

Всі наявні камери, навіть фронтальна, здійснюють якісну зйомку та дають чітку картинку. Їх потужність складає 12 мегапікселів. Користувач може зберігати великі фрагменти відео та чисельні фотографії. Це не проблема, враховуючи значний об’єм пам’яті.

iPhone 14 Pro поставляється чотирьох кольорових варіаціях:

  • silver;
  • gold;
  • space black;
  • deep purple.

Який колір вам подобається найбільше?

Матовий скляний корпус, глянцеві грані, олеофобне покриття – дана модель привертає увагу своїм стильним оформлення та практичністю. Зверніть увагу на останнє. Олеофобне покриття захищає поверхню від забруднень, тож гаджет завжди виглядає ідеально.

Як вибрати та оформити замовлення в AppleRoom

Для швидкого та простого вибору позицій можна скористатися наявними фільтрами і, підібрати для себе найкращі моделі. Маючи чітко визначений бюджет, достатньо відкоригувати межі цінового діапазону. Потурбувавшись про зручність клієнта, спеціалісти додали на сайт ціни як у гривнях, так і в доларах. Це дозволяє швидко зорієнтуватися у випадку зміни вартості.

Маючи конкретні вимоги до телефону, наприклад, щодо обсягу пам’яті, споживач може здійснити пошук за даним параметром. Він варіює від 128 Гб до 1 терабайту. Встановивши позначки у спеціальних вікнах, ви легко зміните критерії для сортування.

На кожній сторінці товару зазначені всі його основні характеристики:

  • потужність;
  • параметри екрана;
  • слоти для сім-карти;
  • особливості камери.

Визначившись з моделлю, покупець придбає її всього за декілька хвилин. Він оформить замовлення не полишаючи картки телефону, що уподобав. В спеціальній формі користувач обере спосіб доставки чи зазначить адресу магазину, де згодом зможе забрати свій Айфон.