Грошова статистика про доходи багатих і бідних, яка зробить вам боляче

Коли хтось говорить, що щастя за гроші не купиш, він просто не розуміє суті цього почуття. Так, за гроші не купиш любов, тільки її подобу, але все інше — будь ласка, інформує gazetapo.lviv.ua.

Хіба не зробить дитину щасливою величезний набір "Лего"? Хіба не подарує вам насолоду покупка спорткара або відпочинок в кращому готелі на тропічному острові? Так що такі слова найчастіше лише спроба виправдати бідність.

Раз ми розібралися в цьому питанні, прийшла пора зробити ще болючіше, показавши грошову статистику, яка підпалить вашу дупу. Не переживайте, наші палахкотять нітрохи не менше.

26 найбагатших людей володіють більшою частиною багатства

Ще нещодавно ці самі 26 людей володіли тільки половиною всього багатства людства, а сьогодні, з урахуванням ще більшого збагачення Гейтса, Безоса, Маска та інших мільярдерів, цей відсоток ще вище. Щоб ви розуміли, це всього лише 0,0000003% населення нашої планети. Решта майже 8 мільярдів людей задовольняються крихтами з панського столу.

Генеральний директор великої компанії за один день заробляє більше, ніж звичайний працівник за рік.

Більшість переможців лотерей програють все за 7 років

За статистикою, яка зачіпає загальносвітовий ринок лотерей, близько 70% від усіх переможців в цих азартних іграх втрачають всі виграні гроші менш ніж за 10 років. Вся річ у тім, що більшість з них не вміють розпоряджатися грошима і не знають навіть елементарних основ математики і логіки. Не даремно ж лотерею називають "податком на дурість". Але не спокушайтеся, вважаючи себе найрозумнішою людиною, адже деякі з переможців знали ціну грошам, але їх так збентежила велика сума, що вони пустилися у всі тяжкі і упустили свій шанс на забезпечене життя.

В середньому ви отримуєте в кілька разів менше грошей з того прибутку, що приносить бізнесменові

Експерти взяли за основу США з досить високою зарплатою і досить невеликий накруткою цін, і з'ясували, що в 2014 році працівник за одну годину в середньому приносив компанії 106 доларів, але отримував з них тільки 25. У нашій країні де підприємці навіть не поворухнуться заради чистого прибутку менше 100%, цей розрив дорівнює максимум 10 доларів зі 100.

Найбагатші сім'ї багатьох розвинених країн вже були такими століття тому

Часто можна почути про мільярдерів, які піднялися з самих низів, а ви так не можете тільки через свою лінь і страхи. Насправді це не так. Було проведено дослідження, яке показало, що в італійському місті Флоренції досі існують багаті сім'ї, які опинилися на вершині соціально-економічних сходів ще на початку 15 століття. Так що всі ці промови про рівні можливості — майже завжди просто спроби змусити вас працювати ще старанніше заради уявної можливості піднятися до висот. Замість цього ви лише будете приносити ще більше прибутку своєму "власнику".

У США зубна фея дає дітям в середньому 4 долари за кожен зуб

У США, як і в багатьох західних країнах, є традиція, коли дитина, у якої випав молочний зуб, кладе його під подушку, і на ранок виявляє замість нього гроші. Роль феї грають батьки. Так ось, в середньому батьки кладуть під подушку 4 долари.

Джефф Безос може купити кожному на планеті по біг маку

Стан Джеффа Безоса оцінюється в 300 мільярдів доларів. Вартість Біг Маку в США становить 2,5 долара. Якщо він купить кожній людині на планеті по гамбургеру, у нього ще залишиться купа грошей.

Кожен 20 у світі — безробітний

У 2017 році дослідники нарахували 192 мільйони безробітних людей по всьому світу. У 2020 році ця цифра вже склала 400 мільйонів осіб, що дорівнювало 5,26% населення планети. Що покажуть цифри 2023 року — ще не ясно, але, швидше за все, вони будуть ще більше.

Тільки 8% світової валюти має фізичну форму

Коли ви в черговий раз будете журитися на тему інфляції, просто пам'ятайте той факт, що лише мінімальна частина грошей існує в реальності. Все інше — це нулі і одиниці в комп'ютерах, нерідко нічим не забезпечені і друкуються в будь-яких кількостях. Поки ви горбатитеся на роботі за копійки, те, що ви заробили, можуть легко створити в базі даних одним кліком, розганяючи при цьому інфляцію, яка в першу чергу позначиться на вас — кінцевому споживачеві.

Щоб отримати мінімальну зарплату американця за рік, нам при мінімальній зарплаті, потрібно витратити 7 років

Мінімальний розмір оплати праці в США становить 7,25 долара на годину, що дорівнює 15080 доларам на рік або 1256 доларам на місяць при стандартному 40-годинному робочому тижні. Водночас мінімальна зарплата у нас становить 6500 гривень або 170 долара. Щоб заробити стільки ж за рік, скільки американець, при мінімальній зарплаті у обох, у нас піде 7 років.

Джерело