Як зробити, щоб смажена картопля хрустіла, а не перетворилася на кашу: використовуйте цю хитрість

Смажена картопля — одна з найулюбленіших і найпростіших у приготуванні страв, яка користується просто шаленою популярністю в українських сім'ях, інформує Ukr.Media.

Воно і зрозуміло — готувати швидко, не складно і виходить смачно. За умови, якщо картопля саме засмажена зі скоринкою, а не та, що перетворилася на незрозуміле картопляне місиво.

Однак досить часто, у деяких господарок не виходить смажити картоплю, а все через те, що вони припускаються помилок, які і призводять до неправильного результату — картопля напівсира, підгоріла, а по консистенції більше схожа на кашу.

Подібне може статися й у досвідченої господині, а тому хочемо нагадати кілька нюансів, щоб смажена картопля завжди виходила ідеальна.

Як смажити картоплю

У картоплі міститься досить велика кількість крохмалю, через який коренеплід розвалюється.

А тому, перш ніж розпочинати смаження, очищену та нарізану картоплю слід замочити на пів години у холодній воді.

Ця процедура допоможе позбавити картоплю від надлишків крохмалю.

Перш ніж відправляти картоплю в сковороду, її потрібно обтерти паперовими серветками (рушниками). В іншому разі картопля буде тушкуватись (варитися), а не смажитися.

Сковорода з олією, в якій буде смажитися картопля, повинна бути розігріта. У холодну сковороду картоплю для смаження не кладуть.

Смажити картоплю слід на сильному вогні, тільки в цьому випадку вона смажитиметься, а не тушкуватиметься або варитиметься.

Смажену картоплю солять за хвилину до кінця приготування.

Хрумка скоринка на смаженій картоплі вийде в тому разі, якщо в сковороді буде один шар картоплі, нарізаної однаковими по товщині брусочками (кружечками).

За час приготування картоплю потрібно перемішувати не більше 2 — 3 разів. Інакше картопля знову ж таки ризикує перетворитися на "кашу".

Джерело