Впродовж двох днів тривав пітчинг бізнес-ідей для проєктів, які отримають стартове фінансування на запуск та розвиток.
Загалом на конкурсний відбір подали 35 бізнес-ідей від мешканців мікрорегіону, 20 з яких з-поміж родин шахтарів, 3 – шахтарів, 1 – вимушено переміщена особа. Відтак, за результатами дводенного розгляду та оцінювання поданих проєктів, фінансування на закупівлю обладнання отримають 12 бізнес-ідей.
Серед них: запуск СТО для електрокарів, розвиток послуг з надання хімчистки м’яких меблів, послуги з електромонтажних робіт, дизайнерське ательє, випікання домашнього хліба, равликова ферма, соціальне ательє, вирощування та реалізація ексклюзивних сортів півоній, простір для осіб, які потребують постійного нагляду, смм агенція та кондитерська студія закритого типу.
«Створення умов для розвитку малого бізнесу – одне з ключових завдань справедливої трансформації вугільних територій. Дякуємо проекту «GIZ» за послідовне сприяння у реалізації ініціатив щодо розвитку Червоноградського вугільного мікрорегіону», — зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.
Проєкт «Мейкерство, інновації та підприємництво у Червоноградському вугільному мікрорегіоні», реалізує Tech StartUp School за підтримки @Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у межах проєкту «Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору України».
Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації
Залиште відповідь