Хитрість полягає не стільки в самому способі приготування, скільки в підготовці риби. Вона дає можливість навіть дуже суху, з характерним насиченим і не дуже приємним ароматом рибу перетворити на дивовижно смачну страву. Для готування підійде все: минтай, тріска, хек, путасу, камбала тощо, інформує Ukr.Media.
І розморожена риба, що втратила велику кількість вологи, пухка риба, і карась, щука та інші мешканці річок і озер, у підсумку матимуть щільне, соковите м'ясо, приємний аромат і відмінні смакові характеристики.
Що потрібно робити
Розморожену, але не повністю рибу необхідно почистити, випатрати. За потреби слід одразу порізати на шматки, якщо, звісно, вам не потрібна рибина цілком.
Усе, що не потрібно, видаляється саме на цьому етапі — йдеться про хвіст, голову, плавники. Якщо риба морська, то з черевця слід обов'язково зняти чорну плівочку, яка має гіркуватий присмак.
Коли з обробленням риби буде покінчено, готують розчин, що складається з солі, цукру і води.
Для розчину потрібно:
- вода — один літр;
- цукор — 1 ст. ложка;
- сіль — 1 ст. ложка.
Кількість розчину готується виходячи з обсягу основного продукту. Температура води в цьому разі має бути приблизно 40-45 градусів. Тоді в ній прекрасно розчиняться цукор із сіллю.
Рибу поміщають у розчин на одну годину. У результаті рідина вбирається в клітини м'яса і там утримується, що і призводить до кінцевого результату (здійснюється процес дифузії та білкової денатурації). Після вилучення з розсолу риба просушується за допомогою паперового рушника і готується згідно з рецептом.
Залиште відповідь