Причини бідності, що не можна робити, якщо не вистачає коштів

Якщо людині не вистачає коштів, вона живе скромно і ніяк не може примножити капітал, не поспішайте судити її і ставити клеймо ледаря. Іноді причини бідності криються набагато глибше. Енергетика, неправильні думки, деструктивні вчинки і ряд інших причин можуть не давати людині розбагатіти або хоча б зажити в достатку. Розберемося, що не можна робити, якщо не вистачає засобів до існування, інформує gazetapo.lviv.ua.

Які причини постійної нестачі грошових коштів

Погана карма

Карма може бути як прижиттєвою, так і родовою. Це означає, що не завжди ми відповідаємо за кармічні гріхи, адже вони не були вчинені нами. Якщо невдачі виходять з помилок минулого, то їх можна спробувати виправити, «закривши дірки» у своїй кармі. Але якщо ви все робите правильно, а грошей як не було, так і немає, то причина може критися в кармі минулих життів.

Звичайно, прикро, що доводиться розплачуватися за помилки, які самі не робили, але і ця ситуація не безвихідна. Можна спробувати стати справжнім ангелом-охоронцем для когось, кому ще гірше, ніж вам. Допомагати словом і ділом, ділитися матеріальними благами хоча б по трохи. Це допоможе вирівняти рівновагу кармічних енергій і приверне удачу до вашої персони.

Жадібність

Чим скупіша людина, тим більше вона витрачає, говорить відоме прислів'я. Лише на перший погляд здається, що жадібність — родичка ощадливості, а значить, і примноження багатств. Насправді жадібність відштовхує від нас благополуччя, добрих людей, робить озлобленими, егоїстичними.

Ніхто не закликає віддавати своє до залишку. Важливо виховувати в собі щедрість почуттів і емоцій, і як наслідок — вміння ділитися і матеріальним. Нежадібна людина може віддати багато, але вона цього навіть не помітить, бо отримає ще більше, відповідно до закону вселенської рівноваги.

Заняття ненависними справами

Не можна стати успішними на тій дорозі, яка вам чужа. Якщо ви займаєтеся нелюбомою справою, то просто чекаєте, коли закінчаться робочі години, мріючи звільнитися від того, що, по ідеї, має приносити дохід.

Гроші "липнуть" до ентузіазму займатися тією роботою, яка подобається. Саме тому варто шукати ту область, до якої ви відчуваєте жвавий інтерес, і розвиватися в цьому напрямку.

Крім того, займаючи посаду, яка вам подобається, ви автоматично впораєтеся з проблемою ліні, перестанете тягнути лямку і заживете цікавим, насиченим життям.

Вимірювання успіху лише грошима

Всі бідняки мріють знайти багато грошей. Але просто так нічого не буває. Незароблені кошти "заберуть" у вас там, де ви не очікуєте. Наприклад, доведеться поплатитися здоров'ям або дорогими людьми.

Щастя і успіх — це далеко не тільки гроші. Так, вони забезпечують високий рівень життя, але при цьому відомі випадки абсолютно нещасних багатіїв. Коли ви почнете думати про успіх широко, радіючи малим і простим речам, тоді фінансова ситуація почне потихеньку вирівнюватися.

Не можна порівнювати себе з іншими людьми

Людському мозку властиво пізнавати світ через порівняння. Саме тому ми зіставляємо себе з тими, хто успішніший і багатший. І, звичайно, порівняння виявляється не на нашу користь.

А ось процвітаючі люди ніколи не порівнюють себе з оточуючими, їм просто нема чого це робити. Виходить, що їх сприйняття більш чисте, не обтяжене класифікаціями. Не секрет, що ми самі залучаємо позитив у своє життя. Точно так само відбувається і з грошима. Той, хто вважає, що успішний, поступово стає ще багатшим.

Відсутність цілей

Той, хто слабо уявляє собі, чого хоче, навряд чи доб'ється успіху і стане багатим. На нашому шляху зустрічається маса можливостей, але ми проходимо повз, тому що або лінуємося, або не віримо в свої сили.

А інші в цей час хапаються за будь-яку можливість стати ближче до мрії. Вони продумують деталі і чітко бачать свій майбутній результат. Саме так працює закон тяжіння. Але і отримавши бажане, не можна зупинятися. Той, хто на радощах починає вести святкове життя, швидко скочується назад, потрапляючи в ту ж пастку, з якої вибрався.

Джерело