Фото: Анадолу Першою місією судна буде розвідка та буріння у Східному Середземномор’ї
Корабель залишиться в порту Ташуджу приблизно на два місяці для підготовки до буріння, включаючи контроль та фарбувальні роботи.
У Туреччину прибуло четверте бурове судно, яке приєднається до флоту з розвідки вуглеводнів у морях. Про це напередодні повідомило Анадолу.
Вказано, що корабель, який поки що називається Cobalt Explorer, 7 березня відплив з порту Окпо в Південній Кореї, а вчора досяг турецького порту Ташуджу в Мерсіні.
Четверте судно сьомого покоління також оснащене за останнім словом техніки. Його довжина складає 238 метрів, ширина — 42 метри. Висота бурової вежі 104 метри. Команда судна у складі 200 осіб може проводити бурові роботи на глибині 12 200 м, йдеться в повідомленні.
Корабель залишиться в порту приблизно на два місяці для підготовки до буріння, включаючи контроль та фарбувальні роботи.
Далі нове судно приєднається до бурових кораблів Fatih, Kanuni та Yavuz, які здійснюють розвідку вуглеводнів.
Першою місією судна буде розвідка та буріння у Східному Середземномор’ї.
Нагадаємо, у червні 2021 року Туреччина відкрила у Чорному морі нове велике родовище газу із запасами понад 135 млрд кубометрів. Його виявило бурове судно Fatih у свердловині Амасра-1 на ділянці Сакар’я.
А в серпні 2020 року Туреччина відкрила у Чорному морі найбільше в історії країни родовище газу — обсягом 320 млрд кубометрів.
Залиште відповідь