Управління капіталом є іншим поглядом на фінансовий добробут. Із точки зору управління капіталом, є багато кроків, які інвестор може зробити, щоб гарантувати, що фінансовий портфель залишиться сильним на десятиліття вперед, інформує gazetapo.lviv.ua.
Підприємства та приватні особи мають можливість збільшити свій власний капітал і скористатися будь-якими можливостями для заробляння грошей, які можуть виникнути.
Ось 8 порад від експертів, які допоможуть грамотно управляти своїм капіталом.
Не чекайте, поки погасите борг
Це може здатися нелогічним принципом, але важливо почати інвестувати якомога раніше. Навіть якщо вам здається, що інвестиції почекають до того моменту, як будуть виплачені всі кредити, це може стати помилкою. Звичайно, прагнення погасити заборгованість якомога швидше є розумним рішенням. Однак не менш важливо почати інвестувати на початку своєї кар'єри. Наприклад, якщо ви вирішите не вкладати фінанси в інвестиції, поки не досягнете успіху в кар'єрі, ви втратите роки. Навіть якщо ви платите кредит, не потрібно відмовлятися від інвестицій.
Резервні кошти
Кожен, хто хоче побудувати міцний бізнес, повинен подбати про наявність резервних коштів. Коли ви плануєте інвестиційну стратегію, переконайтеся, що у вас є сума, яка дорівнює вашим видаткам за період від шести до дванадцяти місяців. Ви можете зіткнутися з фінансовим спадом і виявити, що інвестування у фондовий ринок не приносить великих дивідендів. Дуже важливо зберегти грошовий резерв на випадок подібного розвитку подій.
Своєчасне переведення рахунків
Не надто пов'язуйте своє багатство з інвестиціями, які не можуть бути легко конвертовані в готівку. Переконайтеся, що у вас достатньо інвестицій, які можуть бути швидко перетворені в готівку, в тому числі таких сферах, як короткострокові інвестиції в акції. Інвестування великих сум на нерухомість може означати, що у вас немає необхідного капіталу, коли виникає надзвичайна ситуація.
Ретельний вибір консультантів
Якщо у вас є різні консультанти у сфері банківських рахунків та інвестицій, варто переконатися, що всі вони об'єднані спільною метою. Якщо ці професіонали будуть змагатися один з одним, ви втратите прибуток. Коли ви переконаєтеся, що ваші консультанти працюють на ваше благо, ви зможете краще зосередитися на своєму чистому прибутку.
Диверсифікація портфеля
Якщо у вас є бізнес, не тримайте забагато свого капіталу в ньому. Переконайтеся, що у вас є широкий портфель інвестицій, від акцій та облігацій до нерухомості. Це дозволить вам скористатися перевагами різних профілів ризику і може допомогти заощадити ваші гроші, якщо бізнес переживає спад.
Податкові пільги
Ви повинні бути в змозі скористатися усіма вирахуваннями, ходами та положеннями, які можуть допомогти заощадити гроші на податки. Почніть зі залучення особистого податкового спеціаліста. Переконайтеся, що ця людина має досвід підготовки складних декларацій і дуже добре знає податкове законодавство. Економія грошей на податки означає, що ви можете направити ці гроші у свій портфель багатства.
Автоматизація інвестицій
Із кожної зарплати налаштуйте автоматичне перерахування коштів на інвестиційний рахунок. Повільні та стійкі інвестиції краще, ніж великі, але нерегулярні. Ця порада може допомогти вам збільшити свій власний капітал і захистити себе від серйозних втрат на ринку.
Ретельно вибирайте своїх спадкоємців
Розумно вирішити, що буде з вашими інвестиціями та вашим бізнесом після того, як ви підете. Подумайте про своїх спадкоємців. Якщо вони здатні керувати вашим бізнесом без великої кількості спроб і помилок, вони можуть бути ідеальними спадкоємцями.
Залиште відповідь