7 способів відрізнити натуральну шкіру від підробки

Як же можна дізнатися, чи є перед вами виріб не з шкіри?

Розпізнати підробку просто.

Зверніть увагу на етикетку

Якщо на етикетці зазначено «синтетика», «кожзам», «штучний матеріал», «ледерин» та інше, то цей товар зроблений не з шкіри, інформує Ukr.Media у світі.

Нерідко буває напис про те, що цей товар з 100 % натуральної шкіри. Але чи варто довіряти цій інформації? Не у всіх випадках.

Вартість

Ви не виявите товари з натуральної шкіри за низькими цінами. За якісний виріб потрібно буде добре заплатити. Не варто реагувати і погоджуватися на «вигідну купівлю»? запропонована підробка не виправдає ваших очікувань.

Візьміть товар у руки і відчуйте: важкий він?

Якщо взяти куртку з шкіри, то це особливо помітно. Шкірозамінник неважкий, а ось натуральна шкіра важка.

Бичача шкіра важка, але овчина легше. Зауважимо, що дерматин досить легкий, його вага може бути дорівнює вазі тканини, а то й легше!

Потрібно понюхати виріб

Ви не зможете сплутати запах, властивий натуральній шкірі. Він нагадує запах тварини, при цьому це досить насичений аромат. Запах хімічних засобів, вінілу? те, що відрізняє штучну шкіру.

Подивіться на внутрішнє і зовнішнє покриття

Можете спробувати по поверхні провести пальцями. У натуральній шкіри завжди шорстка поверхня, вона ніколи не гладка. У неї може бути груба фактура, нерідко замшева, але вона не має слизьку фактуру. До речі, у шкірозамінника глянсова поверхня.

Колір на згині у виробу з натуральної шкіри завжди змінюється, справжня шкіра? дуже м'яка. Зробіть вигин, і ви не побачите слідів вигину. До речі, якщо виконати це ж з кожзамінником, який менш піддатливий, то в місцях згину будуть складки.

З вивороту у дерматину буде тканинна підкладка. У натуральної шкіри виворіт буде шорстким.

Подивіться, в якому стані крою і шви

У натуральній шкіри краї завжди будуть грубими. Що стосується підробки, то зазвичай її краї жорсткі, немов пластик, гладкі.

Стирчать нитки, дірочки рівної круглої форми від голок? те, що характерно для виробів з шкірозамінника.

Практично непомітні нитки, стягнута шкіра біля дірочок? те, що характеризує вироби з натуральної шкіри.

Спробуйте випробувати виріб за допомогою води, вогню

Використовуючи сірник, можна без зусиль виявити підробку. Хоча користуватися таким способом не завжди зручно.

Зазначимо, що шкіра добре переносить вплив вогнем, а ось дерматин вмить спалахне і буде добре горіти. Від дерматину буде виходити запах горілої пластмаси, він буде пузиритися.

Можна перевірити іншим способом: послюнявьте палець, потріть виріб. Волога на виробі з натуральної шкіри миттєво зникне. А ось дерматин погано поглинає воду, тому ваша слина залишиться на поверхні.

Джерело