7 незручних питань, які ви повинні задати на першому побаченні

Перше побачення – серйозне випробовування і для чоловіка, і для жінки. Вже на першому побаченні можна визначити — чи буде ця зустріч останньою або ж стане початком чогось більшого, передає Ukr.Media .

Є теми, які людям слід було б обговорити вже на початку відносин — щоб не втрачати час один на одного.

Ось 7 запитань, які слід поставити партнерові вже на першому побаченні:

1. "Чого ти чекаєш від цієї зустрічі?"

Визначтеся, що потрібно вашому новому знайомому або знайомій — тривалі відносини або можливість провести вечір в приємній компанії. Краще дізнатися про це з самого початку — щоб не витрачати час один на одного.

2. "В реалі я сподобалась/сподобався тобі більше?"

Знайомство онлайн таїть в собі безліч сюрпризів, іноді не зовсім приємних. Деякі люди дають про себе чесну інформацію, інші сильно прикрашають дійсність. Розчарування в такому випадку неминучі.

Таке питання слід задавати ще й тому, що наживо людина може не викликати тих почуттів, які виникають при погляді на її фото в соцмережах. Будьте чесні з собою і своїм співрозмовником — зізнайтеся, що не відчули хімію. Не витрачайте дорогоцінний час.

3. "Що я повинен/повинна знати про тебе?"

На першому побаченні люди схильні до відвертості, вони можуть відкрито розповісти про себе і своїх звичках. Адже ви ще нічого один одному не повинні, у вас немає спільної історії, вам обом нічого втрачати.

Використовуйте цю ситуацію у своїх інтересах — попросіть співрозмовника бути максимально відвертим. Краще дізнатися про його примхи на початковому етапі, а не після того, як відносини зайдуть занадто далеко.

4. "Що ти думаєш про (ваш варіант)?"

Деякі бояться зачіпати серйозні теми на першому побаченні. З іншого боку, таке питання цілком доречне, якщо у вас є дійсно тверді переконання і принципи по якійсь темі.

Наприклад, ви любите м'ясо. Ви, можливо, не захоче зустрічатися з тим, хто дотримується вегетаріанства. Звичайно, люди з протилежними поглядами теж можуть ужитися один з одним, але куди приведуть їх відносини?

5. "Тобі подобається те, що ти робиш?"

Це стосується роботи, хобі, місця проживання вашого співрозмовника і т. д. Його відповідь може багато чого розповісти про нього. Він оцінить те, що ви дали йому можливість розкритися перед вами, або замкнеться в собі і займе оборонну позицію.

Ви маєте право знати, що за людина перед вами, як вона ставиться до свого життя і роботи, до чого прагне і чого хоче досягти.

6. "Ти хочеш зустрітися знову?"

Якщо побачення піде добре, ви, ймовірно, захочете зустрітися знову. Але як і коли? Запитайте про це у людини. Це внесе визначеність і ясність у ваші відносини.

Краще відразу прояснити ситуацію, а не чекати дзвінка або смс вподобаного хлопця або дівчини. Це принесе вам зайві страждання та муки.

7. "Коли ти перевірявся/перевірялася останній раз?"

Ми не закликаємо вас питати про це відразу ж після привітання. Це було б дивно. І викликало б напругу. Але якщо перше побачення пройде дійсно добре і вам захочеться продовження? Краще подбати про це заздалегідь.

Ось 3 питання, яких не варто ставити на першому побаченні:

1. "Чому ти один?"

Цим питанням ви ставите співрозмовника у незручне положення, натякаєте, що бути самотнім — це дивно. Насправді, це особистий вибір кожного. Зрештою, ми не знаємо, чому чоловік опинився в тій чи іншій ситуації.

Не кожному з нас необхідно постійно перебувати у відносинах, щоб догодити громадській думці, щоб відповідати загальноприйнятим стандартам.

2. "Ти хочеш мати дітей / одружитися / вийти заміж і т. д.?"

Не поспішайте ставити такі питання. На початковому етапі це прозвучить досить нав'язливо та грубо. У вас ще буде достатньо часу розібратися в цьому.

Такі питання можуть наштовхнути співрозмовника на думку, що ви перебуваєте в скрутному становищі — терміново шукаєте собі пару, хочете якомога швидше вступити в шлюб і т. д. Такий поспіх відштовхує оточуючих і зводить нанівець всі ваші спроби сподобатися.

3. "Скільки ти заробляєш?"

Це питання звучить грубо, і, сподіваюсь , ви розумієте, чому. У списку 20 питань, які ні в якому разі не можна ставити на першому побаченні, воно займає перше місце. Воно демонструє вашу дріб'язковість. Сподіваюсь , ніхто з вас не додумається задати це питання. Ми вас попередили.

Джерело