5 офісних звичок, які можуть призвести до вашого звільнення

Вони здатні зіпсувати хороші відносини як з рідними людьми, так і з колегами. Зазвичай члени сім'ї звикають і приймають недоліки близьких, але в офісі за деякі з них можуть звільнити, інформує gazetapo.lviv.ua.

У цій статті ми підібрали п'ять найбільш дратівливих звичок, які можуть позбавити людину роботи. Якщо ви помічали за собою подібну поведінку — почніть змінюватися в кращу сторону, щоб позбутися від докучливих недоліків і перестати ризикувати посадою.

Неохайність

Не забувайте про свій зовнішній вигляд і гігієну, щоб колеги не обходили вас стороною. Ви повинні виглядати гідно — тоді начальник розумітиме, що ви серйозно ставитеся до своїх обов'язків. Жодна компанія не захоче мати співробітника, який систематично приходить в офіс в брудному одязі і з немитим волоссям.

Байдуже ставлення працівника до свого зовнішнього вигляду згубно відбивається на іміджі підприємства і може послужити причиною звільнення. Дотримуйтесь правил гігієни і дрес-код, щоб бути на хорошому рахунку у боса і не викликати неприязнь у колег.

Регулярні запізнення

Одна з найбільш згубних звичок, яка може коштувати вам роботи — постійні запізнення. Всі роботодавці незалежно від сфери діяльності цінують пунктуальних співробітників. Професіонали, які завжди приходять на роботу вчасно, зазвичай не відчувають ніяких проблем з начальством.

Часто спізнюючись на зустрічі і з'являючись на робочому місці пізніше покладеного часу, ви даєте своїм колегам зрозуміти, що не поважаєте їх. Не змушуйте інших людей Вас чекати, якщо не хочете, щоб вони вважали вас грубою і зарозумілою людиною.

Намагайтеся не спізнюватися, щоб стати пунктуальніше, не забувайте ставити будильники і виходьте з дому хоча б на 15 хвилин раніше звичного часу. Визначте причини запізнень, щоб надалі не повторювати своїх помилок — лише так ви зможете позбутися від звички спізнюватися і почнете все робити вчасно.

Негативний настрій

Співробітники, які часто скаржаться на завантаженість, лаються з колегами і виявляють невдоволення політикою компанії, зазвичай не утримуються на своїй посаді. Ніхто не любить похмурих і негативних людей. Якщо ви постійно не в дусі, іншим співробітникам офісу буде просто некомфортно з вами працювати. Замість цього прагніть зміцнювати моральний дух команди, і колеги до вас потягнуться. Згідно з дослідженням найбільшої американської компанії онлайн-рекрутменту CareerBuilder, більше 60% роботодавців рідше підвищують працівників з песимістичним ставленням. Іншими словами, з'являючись в офісі з кислою міною на обличчі, ви зменшуєте свої шанси на просування по кар'єрних сходах.

Неуважність

Не відволікайтеся на особисті справи під час робочого дня, якщо не хочете втратити роботу. Спілкування в соціальних мережах і телефонні розмови з друзями відволікають інших співробітників офісу і знижують вашу ефективність. Тренуйте силу волі, щоб відмовитися від зовнішніх подразників і повністю зосередитися на роботі. В іншому разі ви запросто можете позбутися посади.

Неохайність

Пам'ятайте, що прибиральниця в офісі — не ваша особиста служниця. Вона не зобов'язана займатися прибиранням сміття за вами. Не залишайте сміття на робочому місці і дотримуйтесь чистоти. Прибирайте за собою в офісній кухні і кімнаті відпочинку — інакше колеги можуть подумати, що ви не поважаєте їх. Візьміть за звичку бути охайним, якщо не хочете, щоб вас звільнили за байдуже ставлення до оточуючих.

Намагайтеся не перетворювати робоче місце в їдальню навіть якщо перераховані вище шкідливі звички не послужать причиною звільнення, вони все одно будуть сильно дратувати інших співробітників офісу. Прагніть позбутися від них, щоб зберегти з колегами хороші відносини і перестати вставляти палиці в колеса власній кар'єрі!

Джерело