Нас давно привчили бачити в надлишковій вазі корінь всіх зол, передає Ukr.Media. Але все-таки товстунам не варто сумувати! Вчені знайшли в зайвій вазі п'ять жирних (прости за каламбур!) плюсів. Дивна річ, але ожиріння дуже корисно. Головне, не показуй цю статтю своїй дівчині.
Товстунам не страшний ревматоїдний артрит!
Це захворювання до кінця не вивчене вченими, а ти так і взагалі, можливо, почув про нього вперше. Тим не менше ця штука досить серйозна, характеризується високою інвалідністю, а лікування полягає лише в ослабленні больових симптомів.
Але ось і хороша новина. Вчені довели, що підвищений індекс маси тіла (ІМТ) знижує ризик розвитку хронічного артриту. Дослідження, проведене Карлом Турессоном, професором медицини в Університеті Лунда у Швеції, показало: незважаючи на те, що з-за зайвої ваги тиск на кістки збільшується ризик виникнення артриту зменшується. Організм виробляє особливі гормони, які перешкоджають виникненню цього захворювання.
Примітно, що зайва вага захищає від артриту тільки чоловіків. (Може бути, тому, що в піддослідної групи Турессона з 363 добровольців не було жодної жінки?) Так що, з'їдаючи в ресторані десерт своєї дівчини, ти робиш добру справу. Звичайно, так можна позбутися дівчини, але зате артриту у тебе теж не буде.
Товстунам не загрожує старече слабоумство!
Британський професор з нетиповим британським ім'ям Наваб Куизбаш довів, що у людей з надмірною вагою ризик розвитку старечого недоумства на 18% нижче, ніж у тих, хто має нормальну масу тіла. У дослідженні взяли участь близько 2 мільйонів людей старше 55 років. Доктор Куизбаш виявив, що повні старички рідше страждають від нестачі в організмі вітамінів D і E, дефіцит яких є одним з факторів розвитку деменції.
Але є один нюанс: страждаючі ожирінням в крайніх стадіях рідко доживають до похилого віку, так як частіше схильні до серцево-судинних захворювань, діабету і гіпертонії. Зате тепер товстуни можуть не хвилюватися, що, доживши до пенсії, перетворяться в шалених старикашок.
У товстунів прекрасний імунітет!
За дослідженнями вчених-цитологов з Чикаго, жирові відкладення в організмі взаємодіють на клітинному рівні з імунною системою, допомагаючи їй боротися з навантаженнями. А жир в районі живота прискорює регенерацію клітин. Тому твої подряпини і садна, коли ти чіпляєшся громіздким тілом за виступаючі частини меблів, гояться набагато швидше, ніж у твого субтильного одного.
Прикладом цього можуть служити історії Денні Росса, що вижив після 38 ножових поранень, Герхарда Штайнера, що впала з шестиметрової висоти без яких-небудь пошкоджень, та Лоуренса Белла, схлопотавшего вісім куль. Жир став бар'єром, захистили їх тіла від ушкоджень.
У товстунів краще розвинена регенерація!
Жир захищає твоє тіло від інфекцій, мікробів і куль 38-го калібру, і він вступає у справу, коли приходить час поправлятися. Коли ти хворий, організму потрібно більше енергії. В якійсь мірі зайва вага є каталізатором, що прискорює процес регенерації. Жирова тканина покращує тілесні механізми захисту, надаючи життєво важливі енергетичні запаси і протизапальні засоби.
Тому, незважаючи на те, що повні люди більш схильні до різних хвороб, у них набагато менше шансів померти від них, ніж у людей з нормальною масою тіла. Наприклад, летальний результат від серцево-судинних захворювань у товстунів у чотири рази менше, ніж у звичайних хлопців. Згадай про це, коли наступного разу опинишся перед шведським столом.
У товстунів рідше буває передчасна еякуляція!
І найголовніше! Товстуни витривалішими своїх м'язистих побратимів в ліжку. У середньому, зайва вага додає до тривалості статевого акту додаткові 7,3 хвилини. Причина в гормоні эстрадиолі, який взагалі-то вважається жіночим і виробляється при наявності у тебе зайвої ваги в черевній порожнині. Саме він уповільнює настання оргазму.
Тому наступного разу, коли друзі будуть жартувати з приводу твого живота, сміливо відповідай, що він повний гормонів. Краще, правда, не уточнювати яких.
Залиште відповідь