5 кроків до вибору класної Bluetooth-колонки

Блютуз-колонка — компактний бездротовий гаджет для прослуховування треків зі смартфонів, планшетів, ноутбуків. Може використовуватися для додаткового посилення звуку. Оптимальне рішення для прихильників мінімальної кількості зайвих дротів і стильних дизайнів. У чому переваги цього пристрою та як вибрати відповідну модель?

Image

5 причин для придбання Bluetooth-колонки

Якщо ви сумніваєтеся, чи варто купувати саме такий бездротовий девайс, зібрали топ аргументів «за»:

  1. компактні габарити та невелика вага за збереження високого рівня потужності;
  2. відсутність прив’язки до центральної електромережі, адже прилад працює від вбудованого акумулятора великої ємності;
  3. мінімальна кількість дій для синхронізації колонки з іншими гаджетами;
  4. можливість налаштувати звучання під контент;
  5. захист корпусу від падінь і потрапляння вологи для використання на природі чи в подорожах.

Ключові параметри для вибору пристрою

Перед придбанням бездротової акустики важливо визначитися з її основними параметрами. Від них залежатиме якість звучання, яку забезпечуватиме блютуз-колонка.

  1. Потужність. Один з основних параметрів, від якого напряму залежить гучність роботи портативної колонки. Від 1,5 до 5 Вт достатньо для під’єднання смартфона, 15–20 Вт — телевізора чи ноутбука, 30–40 Вт — для сучасного музичного обладнання, яке використовується на вечірках. Бездротовий девайс може працювати на одному заряді 8–10 годин.
  2. Діапазон частот. Вибирайте пристрої, які мають максимально широкий діапазон у відповідному ціновому сегменті. Максимальне значення для сучасних приладів — 10–55 кГц.
  3. Типи живлення. Пристрій може працювати від батарейок, акумуляторів, електромережі.
  4. Клас захисту. Якщо планується домашнє використання пристрою, то можна обмежитися стандартом захисту від вологи IPX4. Моделі з IPX7 підходять для використання в душі або під час вечірок біля басейну. Вибрати портативну акустику із захистом від вологи можна в магазині Алло у Львові.
  5. Типи та кількість портів. Чим більше роз’ємів матиме колонка, тим вище шанс підключити будь-який гаджет для прослуховування музики. Класичний варіант — це USB-порт, який дає змогу не лише під’єднати необхідний девайс, а й зарядити його. Адже більшість колонок виконують додаткову функцію заряджання, тобто їх можна використовувати в ролі повербанка.

Під час вибору девайса звертайте увагу на додаткові можливості. Еквалайзер дає змогу налаштувати звучання треків на власний смак та відповідно до акустики локації. FM-тюнер відкриє величезний світ радіостанцій з улюбленими піснями. За допомогою спікерфону власник колонки може записати голосове повідомлення.
Переносна колонка дає змогу не розлучатися з улюбленою музикою в будь-якому місці. Вибирайте топові пристрої із широким набором функцій та використовуйте їхні можливості максимально ефективно.