5 деталей інтер’єру, які розкажуть все про ваш характер

Не тільки зачіска, макіяж і мова можуть багато розповісти про людину. Наш будинок видає характер анітрохи не менше: іноді невеликі деталі інтер'єру можуть розповісти гостям майже все про те, якою ви є людиною, інформує Ukr.Media.

Кімнатні рослини

Вважається, що ті, хто вибирає сукуленти та кактуси — сильні та незалежні, вони не шукають схвалення. Любителі екзотичних рослин з твердим листям мають спокійний характер, не люблять уваги. А ті, хто обирає орхідеї, потребують постійного захоплення ними. Побачили вдома в друга повітряні рослини без ґрунту? Будьте впевнені, ця людина обожнює пригоди та життя без суворих планів.

Велика кількість миючих засобів

Помітили у близьких батарею флакончиків та баночок для прибирання? Будьте певні, перед вами не лише педант, а й людина, яка боїться втратити контроль. Зазвичай прибирання допомагає відчувати, що вони нічого не втрачають і світ діє за їхніми правилами.

Багато їжі

Вазочка з цукерками та печивом, тарілка з фруктами, свіжі булочки в хлібниці — господар цього будинку обожнює гостей і відчайдушно потребує піклування про когось. Він з радістю зустріне друзів, навіть якщо вони з'явилися без запрошення, тут на них завжди чекає теплий прийом, затишні посиденьки та душевні розмови.

Постільна білизна

Вважається, що оптимісти люблять яскравий, трохи дитячий принт: авокадо, горошок, смішні написи, а люди, які надають перевагу геометричному малюнку, зазвичай дуже тривожні і багато думають про те, чого ще не трапилося. До речі, найспокійніші й умиротворені люди надають перевагу однотонному постільному з неяскравими відтінками.

Розміщення меблів

Якщо меблі у вітальні розташовані так, щоб гості могли бачити один одного та спілкуватися, значить, господар квартири — легка, товариська, позитивна людина. Якщо ж диван та крісла стоять у різних кутах кімнати, значить, власник квартири любить усамітнення та віддає перевагу спокійним вечорам з чашкою чаю та цікавим фільмом або дружньою бесідою.

Джерело