4 типи інтровертів: який із них ти?

Зосередженість на самому собі (інтроверсія) — це характеристика для групи людей, які «як правило, ухиляються від соціальних контактів і поглинені своїми думками», інформує Ukr.Media.

Останні дослідження показали, що фактично існує 4 типи інтровертів.

Ось вони:

1. Соціальні інтроверти

найближчі до загальноприйнятої думки про інтровертів: це люди, котрі віддають перевагу невеликим групам у великих натовпах або віддають перевагу самотності над спілкуванням у групах взагалі. Важливо відрізняти це від сором'язливості, проте: соціальні інтроверти не відчувають занепокоєння щодо свого вибору. Вони просто взагалі віддають перевагу маленьким групам друзів або самотність, ніж великим, гучним натовпам.

2. Мислячі інтроверти
це люди, які не поділяють соціальних уподобань, які обирають соціальні інтроверти; їх інтроверсія насправді не має нічого спільного з групами людей взагалі. Мислячі інтроверти є високоосвічені, інтроспективні та вдумдливі. Вони проводять багато часу у своєму внутрішньому світі. Один із способів описати це "загублені у своєму власному фантастичному світі", але не в невротичному відношенні.

3. Тривожні інтроверти
як правило, це ті, кого називають "сором'язливими", оскільки їх інтроверсія виникає внаслідок почуття незручності у натовпі або разом з великими групами людей через відсутність впевненості у своїх соціальних навичках. Тривожні інтроверти, дуже дотошно роздумують про те, що могло б або мало б статися, якщо б вони брали участь у дійстві, наскільки все може чи могло б обернутися погано..

4. Стриманих інтровертів
в іншому випадку краще описати як "поміркованих". Вони працюють повільніше, і часто виконують більше тривалих дій. Вони довго збираються, і не будуть вистрибувати з ліжка, щоб привітати світ, вважаючи за краще не поспішати і рухатися власними темпами.

Чи з описаних вище інтровертів є такий, що відкликається в тобі?

Джерело