10 професійних секретів офіціанток, про які ви повинні знати

«Одного разу клієнтка вилила шампанське на свою їжу і кидала суші-ролами. Коли я запитала, у чому проблема, вона відповіла: «У мене стільки грошей, що я могла б купити твоє життя», інформує Ukr.Media у світі.

Більшість людей, коли голодні, ведуть себе не кращим чином, пише Vice. Корені цього явища сягають у дитинство, коли новонароджені примітивно проявляють гнів, якщо голодні. Люди стають старше, і дитячі крики перетворюються в пасивну агресію, спрямовану на оточуючих.

Сахра, 27-річна дівчина, працює офіціанткою вже десять років і розповідає, що з-за особливо важких клієнтів вона і її колеги часто випивають, щоб протриматися до кінця зміни. Вона повідомила ще багато цікавого. Ось 10 речей, які ви завжди хотіли дізнатися про офіціанток.

1. Йде більше часу на обслуговування клієнтів, які не подобаються?

Немає. Навпаки, офіціанти працюють швидше, щоб було менше приводів повертатися до їх столу. Якщо ж робити все повільно, клієнти будуть злиться і викликати знову і знову.

2. Чому дівчата стають офіціантками?

Спочатку це лише спосіб трохи підзаробити, поки готуєшся до випускних іспитів. Але варто скуштувати легкі гроші, і стає важко покинути цю роботу.

У неї є плюси: можна смачно поїсти. До речі, офіціанти не вважають свою роботу низькокваліфікованою.

3. Як виглядає найгірший клієнт?

Найгірші клієнти — це багатії і знаменитості, які думають, що їм дозволено ставитися до офіціантів як до лайна. Деякі з них приходять і починають принижувати офіціанток. Вони можуть навіть переходити на особисті образи.

Потрібно бути досвідченим і витриманим, щоб витримувати таке, проте багатьом простіше заливати стрес спиртним. Або відмовлятися обслуговувати конфліктних клієнтів.

Клієнти теж хороші. Вони можуть вкусити, кидатися їжею, обливатися шампанським, тому що вважають, що за гроші їм дозволено все.

Минулого тижня до нас прийшов еміратський принц. Коли він дізнався, що я вмію говорити по-арабськи, він дав мені 100€ просто так. Я подумала, що це було дуже мило, до тих пір, поки він не запитав, чи може він мене купити. Мені довелося віддати столик колезі.

4. Може офіціантка плюнути в їжу?

Так, так, іноді таке трапляється. Так що варто бути ввічливішим.

5. Як офіціанти мстять противним клієнтам?

Якщо клієнти занадто п'яні і виходять з під контролю, офіціантки додають в їх рахунок два або три додаткові пляшки вина. Або парочку зайвих закусок. Але це відбувається тільки в крайніх випадках.

6. Офіціанти доїдають залишки їжі з тарілок?

Так, якщо вона залишилася після порядних з виглядом клієнтів. Решту на кухні їжу теж забирають додому. Адже коли працюєш з їжею весь день, то стаєш менш прискіпливим до того, що їси.

7. Які хитрощі використовують офіціантки, щоб отримати хороші чайові?

Прохання про чайові повинні бути як можна більш позитивними. Можна навіть намалювати сердечко на чеку. Це маленька хитрість працює практично на всіх клієнтах.

8. Яку найогиднішу річ можна побачити на кухні?

Коли залишки соусу з маленьких піал зі столів клієнтів поверталися у велику миску. Або коли шеф-кухар витягав руки з своїх штанів, а потім готував салат, не вимивши їх.

9. Брешуть чи офіціанти клієнтам, що у них вегетаріанська їжа?

Якщо суп виглядає як вегетаріанець, то його будуть позиціонувати як вегетаріанський. Але по факту там може виявитися риба.

10. Що можна дізнатися про побачення, спостерігаючи за відвідувачами?

Впадає в очі, що багатьох жінок приваблюють багаті чоловіки. Також легко визначити, коли закохані пари в повітрі ширяє певна енергетика.

Схоже, з офіціантами варто вести себе ввічливіше:)

Джерело